Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldursgate 1

Gilthanas

Öne çıkan mesajlar

baldursgate 1 de minsc ve edwini gruba aldım.Ardından onların görevi için(ki anladığım kadarıyla eninde sonunda brini seçicem çünkü bu ikisi azynı kişiyi arıyorlar(neredenmi biliyorum?2. oyunda o kişi için birbirleriyle savaştılar.edwin o kişiyi öldürdüğü için))gnoll stronghold e gittim.Ama demonun ortasında windowsla karşılaşıyorum.Hatırladığım kadarıyla o film yerine başka bir film vermem gerekiyordu ama bunu nereden yapıcağımı bilmiyorum.Yardım edermisiniz??(aslında baldur 2 den sorna balduru neredeyse sonunu görmek için oynuyorum denebilir ya.Gende taktım bitiricem)[hline]And then there was silence
Just a voice from the otherworld
Like a leaf in an icy world
Memories will fade

Sosyal ağlarda paylaş

Mins Dynhair gibi birini arıyordu; edwin kimi arıyordu bilmiyorum. Dyanhair denen büyücüyü kurtarmasan da olur. sonra onu atarsan minsc te gidiyor filan. bir defa yaptım o hatayı sonra dynhairi öldürtmüştüm[hline]I don't want to be tied
To anyone's strings
I'm carefully trying to steer clear
Of those things
But when I'm asleep
I want somebody
Who will put their arms around me
Sosyal ağlarda paylaş

o gnoll stronghold sorunlu bir yer zaten, orda hep windows a atıyodu bende de. orjinalinde öyle bi sorun olmayabilir tabi :) yada bug dur belki, patch yüklemişmiydin?[hline] Wanna Peace? Lets War then 1st!!
-----------------------------------------
Damon `Cybron2`Danczak, lvl 62 Omni-Tek Soldier of Rubika1.
MAY OMNİ-TEK RULE FOREWER!

Sosyal ağlarda paylaş

patch bulmadım desem.Aradım ama patch olan bir site(planetfiles gibi bi site var ama ne tür bi üyelik istedi anlamadım)Minsci acaip istiyorum rubumda.Edwin zaten minscle boy ölçüşemez derim.Ama Gnoll strongholde girmem gerek.Şu oyntılacak filmi hangi yerden değiştireceğimi bulsam[hline]And then there was silence
Memories will fade

Sosyal ağlarda paylaş

Edwinde mynsde dynhairi arıyo ama edwin öldürmek için mins kurtarmak için. Edwin neden öldürmek istiyo çünkü Edwin Wizards of the Dawn denen bir grup neutralımsı fakat evilımsı :P mage orderdan ve dynhairda iyi olduu için bunlara bir ara yamuk yapıyor. Edwinde herkesi bu kadın witch witch diye gaza getirip öldürtmeye çalışıyo. Minsc neden dynhairi kurtarmaya çalışıyo? Bu ikisi Baldur's Gateşn kuzeyinde bir topraklardan geliyor. Minscde dynhairi yapıcağı quest boyunca koruyabilirse topraklarına döndüğünde bilmemne Knight olcak olay budur. Buarada söliim Dynhairı gruba alsanızda bir görev alma söz konusu değil.[hline]''He who fights with monsters should look to he himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.'' -Friedrich Nietzsche
Bu bir proje değil artık [az kaldı] bir gerçek! DragonLance UO Serverı

Pick Me!
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hatta ikinci oyunda 3. oynayışımda(tüm karakterlerle bitirmeye kafayı taktımda)edwin underdarkta dynbilmemnede bahsediyo(e biçim ad bu bea)Eeee kurtaramadın gibisinden bir muhabbete giriyor.Minscde ona akrşılık veriyor.Sonunda ikiside kızıyor ve kavgaya tutuşuyorlar.Burada zorunlu olarak birisini tutmak gerekiyor.Ben minsci seçtim.Neyse.Peki baldursgate 1 de iyi bir savaşçı önerebilirmisiniz??[hline]And then there was silence
Memories will fade

Sosyal ağlarda paylaş

Ajantismi die bi Pala var o güzel sonra kivan ranger olarak küsel büyücü zaten edwinden başka bi işe yaramaz ben edwini seçmiştim. Hmm bu arada rp killerlık olur ama iki kişilik npcler yani xzarla montaron yada dynhairla minsc gibi bunlardan birini öldürürseniz diğeri gidiyo ayırmanın tek yolu bu[hline]''He who fights with monsters should look to he himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.'' -Friedrich Nietzsche
Bu bir proje değil artık [az kaldı] bir gerçek! DragonLance UO Serverı

Pick Me!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
kusura bakmayın eski topici hortlattım ama
oyunun en son official patcihini kurmama rağmen gnoll kalesinin giriş demosunda oyun hata verip windows a atıyor nasıl halledebiliceğimi söylersenin sevinirim[hline]Ölünün sandığı başında tam on beş denizci,
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita...
İç, iç hepsini, aldırma sen şeytana...
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita.
Sosyal ağlarda paylaş

Hortlattığın iyioldu.Hala bende çözebilmiş dğeildim o sorunu.Dark dr hangi klasör olduğunu söylediğin iyi oldu.Gidip cdleri bulayım şimdi.Bir klasörden değiştirmem gerektiğini biliyordum ama :D (bu arada bir maden var.Oraya giderkende oyundan attı beni lanet oyun.dövsemmi ne yapsam.Bu arada Gilthanas benim eski adım.Şifresini unuttum :D)[hline]Şaka diye başlar.Kontrolden çıkar.İnsanlar haykırır:"Senin neyin var?"
Herkese şaka yaparım şakacıyım ben.
(bu şarkı beni anlatıyordu:))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...