Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gözükmeyen numaraları görüntüleme

Fly

Öne çıkan mesajlar

Nası bir sapıksa 3 sn fln çaldırıp kapatıyor. Veya ben açıyorum direk kapanıyor.

Biraz salak bir soru olacak ama, şimdi bu sapığımsı insanın aradığı vakit telefonu ev telefonuna yönlendirip, caller id taksam çıkar mı ? (#31# sadece cep telefonları için sanırsam, ondan)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZeuZ, 13 October 2003 22:16 tarihinde demiş ki:
beyler 3510i 'de melodi gondermeyi bilen var mı ?[hline]

Kendi telefonundan gönderemezsin, melodi servislerinde zaten vardı sanrım

İkinci soruyu da sorayım : Belli bir numarayı bloklamak için ne yapılır ? Arayan hakkında tahminim var, numarası da var. Bu numarayı bloklamak için ne yapmalı ?

[Bu mesaj flyblast tarafından 15 October 2003 20:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

#31# caller id de de gizli kalıyo
tecrübyle sabittir[hline][b]Ben bir zaman kaybıyım, beni boşver hocam! / Düşlerimden geçenleri kitaplarda bulamicam / Hangi deniz nereye dökülüyor bana ne, / Ben içimde boğulurken... / Hala aşkın olduğu bir yer varsa söyle; dokunulmazsam ölücem /// Şu hayat bilgisi ne ağır dersmiş hocam / Düşündüm, kararlıyım; / Ben adam olamicam! / Madem her şey basit bi formül, / Mutluluğu söylesin kimya! / Benim kimyam feci halde bozuldu; / Anlamsız geliyo bana dünya /// Kendimi kendimden çıkartsam sıfır kalmaz / Bu matematik bizi kandırıyor hocam / Elde var sorular... gözyaşları... boş umutlar.. / Hesaplar tutmaz.. / Tutmaz hocam!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...