Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sulu, salcali kabak yaptim, simdi

unity100

Öne çıkan mesajlar

afiyetle yiyicem ohhhhh..... soyle yogurdu da dokucem uzerine, sonra taze, boyle aksamustu alinmis ekmegi bana bana yiyicem offf. sonra uzerine bi soguk su icer, bi de cay demlerim aaaaahhhhhh. iste boyle.

simdi herkese burdan tavsiyede bulunmak istiyorum, kabak zihni aciyor. tavsiye ederim kuvvetle kabak yiyiniz. bundan onceki hafta taze fasulye yapmistim, serefesizim bir hafta boyunca ah bi kabak pisirseydim diyerek yedim onu. hasret bitti artik.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

yoooook kabak dendi mi dur. ben hazim olayinda bu kadar rahat icra edilen bir yemek gormedim. bakiniz, zannimca hazimda en cok enerji ve kasilma harcanan evre bagirsak evresidir fakat, ben kabak yedigimde bu evre oluyor mu olmuyor mu hissetmiyorum bile.

fekat simdi soyle bisi var, bu yemek pisti, yedik, bunu simdi hemen buzdolabina atmak mi lazim yoksa disarida sogumasini mi beklemek lazim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
smerten, 14 October 2003 22:45 tarihinde demiş ki:
garbage??[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!

ah fakat neden ???[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

ohh bende kaşarlu sucuk ekmek yaptım elime sağlık :P

herkeşe afiyet ossun :)[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

bekliodum nasil gidecek konu die ama şimdi artık çöpçüyü çağırmanın zamanı geldi :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Niye garbage canım insanlar ablalarının foruma neden giremediğini hakkında lap diye bir forum açıyor anlatıyor insan yaptıgı yemek hakkında tabi bilgi vericek.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo

[Bu mesaj Virus tarafından 14 October 2003 23:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu zirt zurt o bu topice girip "garbic ?" deme muhabbeti nedir anlamiyorum garbic justifikatorler mi var yoksa bilmedigimiz.

bir kere yemek, hayatimizda en az gunde 3 sefer icra ettigimiz cok onemli bir olaydir. sindirim olayi ise belki kimse farkinda degil ama gunluk hayatta en cok enerji harcattiran islerden biridir.

gencken kolay bu isler `e a hede` dedin mi tikinip tikinip bitiriliyor is. ama artik yas 25 leri gectiginde ufaktan `hazim` denen kavramin ne oldugu anlasilmaya basliyor. saglikli yemek yemek kisinin uzun vadedeki sihhati icin cok onemli bir olay.

dahasi bunun otesinde anne baba yanindan universiteye, ya da universiteyi bitirip calismaya ayrilmamis bir cok insan yalniz ya da ogrenci/bekar evinde yasamadigindan yemek olayinin onemini bilmez. bugun burda yemek olayina `garbic ?` dedikten 1 sene sonra insan ogrenci evinde ogure ogure hazir corba yerken bulabilir kendini.

o nedenle bir iki gundur er kisinin - hatun kisilerde nedense yemek olayi sorun olmuyor yalniz yasama durumudna - hem maddi hem manevi hem lezzeti olarak yemek olayinin altindan kalkmasi konusunda faydali olacagina inandigim `kesfedi` lerimi paylasmaya calisiyorum.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...