Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pirates Of Caribanne

GuNBoX

Öne çıkan mesajlar

İvettt Arkidişler ismini dogru yazdimmi bilmiyorum ama bu oyunda eskiden Might And Magic 6-7-8 gibi bir oyun tabi grafikleri kat ve kat daha guzel olmush diyebilirim ..
Gelelim oyunumuza Nathalie Hawk kardesimiz oyuna basladi o da nesi bir geminin icindeyiz..
Hemen ordan kılıcı aliyoruz ve oradaki kasadan bir kac ixir i aliyoruz ve hemen inventory e girip kılıcımızı durbunumuzu ve silahimizi equip yapiyoruz ve ilk asamayi asiyoruzzz..
Simcik ahada hava guzel burasida neresi Oxbay Sehrindeyiz burasi ilk basta ingilizlerin ama port yaptiktan sonra ikiye bolunuyor ve Greenford diye yeni bir sehrimiz cikiyor ..
Oyunun icerigi anlatmakla bitmez cooookkk uzun hatta bazen offf sıkıldım ne yapsam ya falan olucaksınız ama ben size diyim ilk basta yapmaniz gereken map mod da butun adalari kesfedin ve etrafta kim varsa iki cift laflayin...

Ozellikle tavern lerdeki kisilere dikkat edin oradakş kim varsa katilin ve konusun oyle sarhos koktuklarina bakmayin size bir cok bilgi vereceklerdir (sarhos kafayla bile olsa)..

Oyunumuzda toplam 9 sehir var bunlari zaten gezerek goreceksiniz oyunun basinda ispanyollar hollandalilar portekizliler ve ingilizler size dost olucak menu de zaten reletions kısmından kimin dusman oldugunu gorursunuz bu pirates arkadaslarimiz yani korsanlar hep dusman kalicagi icin pek ulkelerinde muhatap olmayin derim ve grubunuza cok adam alma tercihinde bulunmayin...

Hee bu arada tavern den crew iniza adam alin savas sirasinda adamın bolluguna gore karsi gemiyi ele gecirme sansiniz daha fazla oluyor

Ufak bir hatirlatma aman sakın olaki map moddayken denizin ortasinda save almayin eger crew in parasini odiyemesseniz game owerrrr for youu :((yasadim)

Herneyse genelde gemilerle savasicaksiniz en iyi gemimiz battle ship degeri 200000 cik altin :D

Lugger i sakın olaki kucumsemeyin tam bir rush gemisi karsi gemiye grapling(demir atma) da ustune yok :D

Gelelim tuslarimiza
QDışıınnnnn silahimizi cekip vurmaya yarar.Abilities de professinal gunman olmaya bakin.
BoşlukŞlankkk kılıcımızla darbe vermeye yarar
.Abilities den Professinal fencer olmaya bakin
ctrlkorunma diyelim ama fazla guvenmeyin abilities den ilk once defance ve professinal defance a onem vermenizi tavsiye ederim..
shiftHızlı kosma vııınnnnn...
EWar-Peace Mod(Sehirlerde fransiz ve korsan haric peace de dolanmanizi tavsiye ederim .. elininiz kayabilir :D)
EnterOpen door ve ya denizde iken combat a girmeye yarar...
yukari Denizde iken yelkenler forooooooooooo tam gaz ileri :D
aşağıyelkenler asagi storm var abeyyyy kapayin bence storm veya twister a yakalandiysaniz

Baska aklıma gelen tus yok siz kesfedin canım birazda :D

Bu arada sea mod dayken yukardaki harita nin uzerinde yazan rakkamlar sag taraftaki hızınızı soyler tabi bu deniz birimi km cinsinden algilamayin :D

Hepinize iyi oyunlar bu oyunu kacirmayin heee bu arada film i de var galiba bu oyunun onuda izleyin derim hatta ilk izleyin sonra oynayin belki size daha cok yardimi olur quest falan bakımından :D

Bana Ulaşmak ve sorunlariniz içiiiiiiinn icq=111637823[hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.
Gece gölgeleri çöker,kapı açılır o zaman,
Pencereden sızar ışık,etrafı aydınlatır.
Korkmayın kara kızılağaçtan!Kır söğüt zararsızdır!
Korkmayın ne kökten,ne daldan!

Click to my world wide web site
Sosyal ağlarda paylaş

o kdr fazla page varki bunlari takip etmek guc hem ben ufak bir yardim amaciyla actim oyunun cıktıgını belirtmek amaciyla degil :%[hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
GuNBoX, 14 October 2003 03:51 tarihinde demiş ki:
o kdr fazla page varki bunlari takip etmek guc hem ben ufak bir yardim amaciyla actim oyunun cıktıgını belirtmek amaciyla degil :%[hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.

Arama seçeneğini kullanırsan sorununu çözersin.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...