Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Girişimcilik örnekleri...

sLog

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Türkiye yada yutdışında duyduğunuz bildiğiniz girişimcilik örneklerini yazarmısınız?

Örn: Ginger adlı 2 tekerlekli yaya aracı bi girişimdi ama yapımcısı hukuk kurallarını bilmediği için yayalar onu kullanamadı ve geri toplatıldı...

Mutlaka kötü sonla bitmesi gerekli değil... Yeterki herhangi bi teşebbüs olsun... Şimdiden teşekkürler...[hline]When I die, bury me upside down so the whole world can kiss my ass!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ciddi ama bak.. bi avrupalı işadamı hem afrikada aidsin yayılmasını engellemek için hemde para kazanmak için çinden prezervatif üretme makinası alıyor. baya bir üretip afrikaya geliyor ama boyutlar tutmuyor.. hepsi elinde patlıyor :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sLog, 14 October 2003 22:49 tarihinde demiş ki:

Örn: Ginger adlı 2 tekerlekli yaya aracı bi girişimdi ama yapımcısı hukuk kurallarını bilmediği için yayalar onu kullanamadı ve geri toplatıldı...

nasil geri toplatildi yahu bizim kampuste son hizda turlayan bi japon var? vizir vizir ordan oraya gidiyo cok guzel alette herkes guluyo herife[hline][b][i]-->Four String Magic<--
Words are meaningless
And forgettable
Enjoy the silence
Sosyal ağlarda paylaş

ah hatırladım.. Amerikada pet rock satan bi herif vardı.. Topladığı taşları o kadar iyi pazarlamıştı ki insanlar kapış kapış pet rock satın almıştı....[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sLog, 14 October 2003 22:49 tarihinde demiş ki:

Hayır toplatılmadı, hatta geçtiğimiz aylarda İstanbul - Atatürk Havalimanına bi kaç tane alınmıştı.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Artisan
Sosyal ağlarda paylaş

ginger girişimcilik falan değil yahu. girişimcilik dediğin şey, yeni bi fikir geliştirmektir, eksik olan bişeyi doldurmaktır, bi fırsatı değerlendirmektir.

adam bildiğin tüpçülerin tüp taşımak için kullandığı el arabasına motor takmış, "aha gelmiş geçmiş en büyük icat" diyo. eheh. yemezler.

güya akıllıca bi pazarlama taktiği takmışlar ucuna, meraklandırıp kakalıycaklar millete. "ginger en büyük icat, bekleyin", "aha geliyo gelecek az kaldı, aklınız bizde olsun", "aha çıktı! hayatınız değişecek!".

yemedik.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

amerikada belirli ekonomik dususler sirasinda buyuk sirketlerin ilk yaptigi sey calisan sayisini azaltmaktir.Daha sonra ekonomik duzelme yasayan bu sirketler tekrar kualifiyeli calisanlari geri almak zorunda kalir.Tabi burda bi arama faktoru bos mu deilmi faktoru var bir adam bunlari duzenleyen bir database yazmis daha sonra bunu kapsayan bir sirket kurmustu yani butun sirketler kualifiye elemanlarini izletmek amacli bu sirkete para veriyorlardi en hizli ve guvenilir sonucu.

Bu olayin fikir babasi 4 senede 0dan milyoner olmustu galiba.[hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...