Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

html programming ders-1

Peka

Öne çıkan mesajlar

Abi adres defteri yazan kendini kral kodcu saniyor

PHP oop yapan shelle birlestiren bir adama kod yazmakta birsey yok desen harbi kafa atar.

Ya beyler uc tane tutorial okuyup ordaki kodlarin degerini degistirip ben php ogrendim ben c++ ogrendim java ogrendim demeyin.

OOP bir omurdur demis bir bilgin:)

said:
Berk, 08 October 2003 22:52 tarihinde demiş ki:

ve evet ben php öğrenmeden önce oturup sayfa nasıl düzenlenir diye kafa yordum bayağpı kod yazmak dediğin şeyde bi halt yok[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar hosted by Profocio
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben thread'in başlığında ben bi link koydum , herkez bakip okumalıdır , akabinde konu hakkında yorum yapmalıdır diye bi yazı göremiyorum? nedir yani amaç adam uğraşmiş bilmeyenler öğrensin diye bişeyler koymuş ortaya.Madem siz kralını biliyosunuz html'nin yazın bişeyler insanlar öğrensin de fasülye kadar faydanız olsun ortama.yok "banane kardeşim ne uğraşicam kasicam " diyosanız millete bok atmayin , işkembe-i kubur dan sallamayın.
lan ayda bir giriyorum foruma merak edip sinirlerim hopluyor arıza yapıp geri çıkıyorum.[hline]a.k.a Templar Saunblade
fütursuzca sevişirim mütemadiyen
Sosyal ağlarda paylaş

baal'a katılıyorum bazı konularda kendinizi adamın yerine koysanıza bir?
Adam eline birşey geçiyor "BELKI" bir yardımı dokunur diye paylaşıma sunuyor.Bu nasıl bir davranış?Gayet güzel bir davranış arkadaşımız yardım etmek istiyor vb.Zed biraz garip çıkmış genelde öyle değildir ama önemli olan hatayı anlamakta ben Berk arkadaşımızı anlamadım.

"Bu ne lan?" "Bundan birşey öğrenilir mi?" "Rezalet!" "Kötü kaka."

Sana tutup nasıl oldu çok güzel demedi birşey demedi adam sen tutup kötü diyorsun.

HTML'yi hiç bilmeyen bir insan bile bence burdan bazı şeyler öğrenebilir ki(!) yukarda source a bakarak olayı anlıyabilecekleri ayrıca anlatılmış.

Insan pişman oluyor bazen yardım ettiğine değil mi?[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Criminal2, 09 October 2003 23:03 tarihinde demiş ki:
tamam o zaman bende doc. hazırlayım "Pentagon'un portlarını nasıl deldim?" diye sonrda diyeyim ki, "eeee maden siz doc hazırlamıyorsunuz hazırlayanada laf etmeyin" iş mi senin söylediğin !?!?[hline]"Saçma Olmayan Hiçbir Fikrin Ümidi Yoktur"(A.Einstein)
Criminal2's HomePage

ya sirf `dur bende bi laf sokayim , rating artirayim` diye yaziyorsunuz.hazirla tabi usenmezsen birilerine faydam olsun diyosan hazirla koy musade ederlerse elbet vardir bi yerde pentagonu hacklemek isteyen denyolar da mevcuttur.
+ hazirlayana laf edemezsin ztn.yonetici olmak gerekiyor sanirim bu tur platformlarda boyle seyler icin degil mi?
neyse zaten bu muhabbeti bosuna uzatiyoruz baal burasi icin daha sittin sene bisey yapmaz.3-5 kisiye yardimi dokuncaksada dokunmaz.adam kotumu yapmis her hafta hoca ne ogrettiyse koyayim buraya bos vakti meragi olan baksin benle birlikte ogren demis.
aman neyse ne demisler e$$ek ho$aftan ne anlar?
cok da dogru demisler.[hline]a.k.a Templar Saunblade
fütursuzca sevişirim mütemadiyen
Sosyal ağlarda paylaş

bi defa onlyreal ben kralım kodcuyum zartım diye dolaşmıyorum
ama adam gibi kodlanmış bi sistemi olan, hit lana bi sitem var
bakınız
DoyanaKadar

sourcedan bakarak html filan öğrenilmez budur
sallamıyorum burda işkembe-i kübradan[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar hosted by Profocio
Sosyal ağlarda paylaş

allah allaaahh.paticik alemine ne kadar faideli bir site görüyorsunuz değil mi?
muhabbet benim sitem seninkini döver e mi gelicek?
criminal in hakaretlerini gören bir admin yok mudur? varsa kayıtsız mı kalmaktadır ? bu topic'in son kullanma tarihi dolmamışmıdır ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 12 October 2003 21:42 tarihinde demiş ki:
bi defa onlyreal ben kralım kodcuyum zartım diye dolaşmıyorum
ama adam gibi kodlanmış bi sistemi olan, hit lana bi sitem var
bakınız
DoyanaKadar

sourcedan bakarak html filan öğrenilmez budur
sallamıyorum burda işkembe-i kübradan

ahueahuhafsuhasdhf[hline]Tyler_gs :
merhaba baaluo nickinin anlamı nedir besiktas ataturk anadoluyla bi alakası varmıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...