Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow kullanici sayisi 9 milyon kisiye ulasti

druenler

Öne çıkan mesajlar

dediklerimle ne alaka onu anlamadım cuce.beni alkışlasınlar demedim,cıplak arena yapın göriyim nasıl pvp niz demedim.he çıkarda biri 10k hp li adamı arenada keserse çıplak alkışlarım nolcak.çok uzar bu tartışma gerek yok tartışmaya oynayan oynasın oynamayan oynamasın.

[ Mesaj 27 Temmuz 2007, Cuma - 18:07 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar senin gibi düşünen bir arkadaşım var ama farkı senın gibi warhammer fanboy değilde aoc fanboyu ve gelip benle wow bitti aoc ezicek büzücek muhabbeti yapıyor şuan yaptıgınız tartısma ehm eq2 mi iyi wow mu iyi tartısması gibi olmuş wow kolay kolay bitmez çünkü sağlam bir kitlesi var (Bu kitle 0-15 yaş grubu değil daha çok blizzard fanları özelliklede wc fanları) örnek nasıl lineage hala oynanıyorsa ha sana bir noktada katılıyorum item/hp/dmg konusunda çok uçtular diğer bir negatif konu ise outdoor pvp kaldırıp insanları gidin köpek gibi honor farmlayın item alın olayına getırdıler (şimdi cıkıp birisi lol outdoor pvp kalktıda ne oldu der eminim) neyse bu dediklerim böle gider us closed ile başladım halen devam ediyorum arada bayılsamda bırakmam zor gibi =) sevgiler..

[ Mesaj 27 Temmuz 2007, Cuma - 19:02 tarihinde, Lind3r0th tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...