Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BESMELE

Cintonik

Öne çıkan mesajlar

said:
@Messor

Bizim taraf ne ? Müslümanlarmı. Senin kafan karısmıs Müslümanlıkla, şeriyat(akp) yi karıştırıyorsun

Git biraz yazdıkarımı aaraştırda konus neler yazmışım Akp hakkında okuda konus

Bizim taraf ne? diye sorup bıraksan adam akıllı, düzgün cevap alacaksın. Ama bilmediğini belirtip soru sormaktan sonra bi de kıçından sallıyorsun, yok bişey bişeyle karıştırıyormuşum. Bu konuda en ufak bir bilgi yok yorum yapabileceğin, ki öyle bir şey de yapmıyorum.

said:
Senin cevabını simdi verdim beyni bos messor . Dev e yazdıgımı anlayamaman normal

Ha boş yere suçlayıp bi de dangalaklık ediyorsun. Evet dangalaklık oluyor bu. İsteyen istediği mesajı aldı, kimsenin değerlerine de saygısızlık etmem. Terbiyemi bozmadım, ama bir rahatsızlığın var heralde?
Sosyal ağlarda paylaş

Dev
üye § 23 Temmuz 2007, Pazartesi - 18:44 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Besmelenin smiley olduğu ve kullanıldığı , üyelerinin de hepinizden daha müslüman olduğu forumlar var be. Ben dalga geçiyorsam onlar kralını yapıyor o zaman.

O da onların ayıbıdır. Burası sıradan bir forum değil. Burası paticik demiyormuyuz yeri gelince. Burası saygının var olduğu yer. Gidipte o forumlarda takılmıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dev
üye § 23 Temmuz 2007, Pazartesi - 18:44 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Besmelenin smiley olduğu ve kullanıldığı , üyelerinin de hepinizden daha müslüman olduğu forumlar var be. Ben dalga geçiyorsam onlar kralını yapıyor o zaman.

http://www.satanizmtehlikesi.com/ < adam olun > http://www.dinsizliginkabusu.com/

Bizi başka forumlar ilgilendirmez sonuçta dalga geçtinmi geçtin ? He hala geçmedim diyosan Allah kurtarsın diyicem ama allahada inanmiyorsun.Spaghettin kurtarsin..
Sosyal ağlarda paylaş

Dev
üye § 23 Temmuz 2007, Pazartesi - 18:46 [ özel msj ]

@arma

biz tüm dine inanlar salaktır dedik mi ? çıktı mı ağzımızdan öyle bir şey. bize göre saçma dediysek demişizdir. seviyemizi bilelim

Dev ben salaktır demedim. Öyle desek saygısızlık olur dedim. Tamam kabul belki biraz ağır olur öyle dersek. Değiştireyim o lafımı o zaman. Kötü bir örnek oldu. Haklısın.
Ateistlik bana göre saçma desem mutlaka tepki gelir bana. Sizin inandığınız din çok mu mantıklı diye yazar kesin inanmayan arkadaşlar. Ben onu demek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

e işte ben de onu diyorum arma bana saçma geliyor inandığınız. bunu dile getiriyorum. ne küfür ediyorum ne hakaret. bir cümlenin forumda kullanılabilecek bir resim haline gelmesini de hakaret olarak algılıyorsanız kafirlerin allah demesi yasaklasın okey mastikor bap?
Sosyal ağlarda paylaş

demek istenilen basit,

benim için önemli olan bir dini ifadeyi, alaycı tavırla foruma koymanı hoş bulmuyorum, bu alaycı tavırları paticik.com a yakıştırmıyorum, paticik.com kullanıcılarına yakıştırmıyorum.

spagetti,tavuk,maymun boş konular, boş tartışmalar.

dev koymandaki asıl amaç neydi

yanlış anladınız, ben şunu demek istedim dersin, demezsende yukarıda bahsettiğim gibi anlaşılır. (alaycı)
Sosyal ağlarda paylaş

Dev:Yani besmele sonuçta bir cümle değil mi ?

Değil abi olay burda kopuyor.Sen oraya arapça masa yada ibrahim tatlıses yazsan benim için sorun degil.Besmelenin anlamını biliyormusun ? Her yerde geçmesi kullanılması olmaz.Benimiçin öyle.Ha senin için degildir eyvallah.Amatoplumiçindeyiz ve sen benım gorusume saygı duyup ona göre davranmak zorundasın.Cunku ben boyle yapıyorum ve yapmak zorundayım.

Birde hani sizi gidi gericiler, örümcek kafalılar diyosunuz ya.Benimde o zaman Allahsız, kitapsızlar..Hipy zepevenkler demek hakkım doguyor.Çünkü bana bir ithamda bulunuyorsunuz.Ama ben asla böyle birşey demem.Diyemem.O zaman saygımı yitirmiş olurum size karşı..Ne farkım kalır ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Burda sen ciddi olarak kendi inancından bahsetmiyorsun.Ciddi ciddi ballı muzu yada uçan spagettiyi kutsal saymadıgını biliyoruz.Bu es geçelim.Sen ben Allah ileilgi geyik yapmayın ben ona inanıyorum derken, sen bana bende ucan spagettıye ınanmak cok moda oldu abi ballı muz ftw yazıyorsun.Geyik olmaz bu konuda diyorum.Rahatsız oluyorum diyorum.Ciddi ciddi geyik yapmadıgınımı düşünüyosun ?

Ben FSM ye inanıyorum. Gerçekten. Nasıl çıktığını bilen bilir, bunu savunanın ne düşündüğünü de bilir. Edit: FSM=flying spaggetti monster, yani uçan spagetti canavarı. ekşi sözlükte anlatır ne olduğunu

said:
a durmu açıklaştıralım ozaman sen bu forumda( en başta kocaman yapıştırıldığı gibi) konu açılırken akp iktidara böle ezici çoğulukla geldiyse artık beslmeleye açmalıyız görüşünü desteklyor ve bunun müslümanları rencide etmemesi gerektiğine mi inanıyorsun.. Yada insanların tanrı inancını muzla spagetti ile bir mi tutuyorsun.

Ben besleleyle açmalıyız görüşünü filan desteklemiyorum, YAHU BUNU NASIL ÇIKARIYORSUN? Neyse, saçma sapan şeyleri desteklemiyorum. Ayrıca İslamdaki Allah ile Muz a tapan adamın Muz' u arasında hiç bir fark yoktur bana göre, bu da bir aşağılama değildir. İkisi de inançtır, inançlara not veremezsiniz, değer biçemezsiniz

said:
@Messor
evet söyle ozaman bizim taraf ne ?
Laf kalabalıgı yapip geçiştiriyosun başka birşey yazmiyorsun . Bizim taraf nasilmiş acıkla hadi

Ne laf kalabalığı ya öf. Sizin taraf = benim dalga geçtiğimi düşünen taraf. Oldu mu?

[ Mesaj 23 Temmuz 2007, Pazartesi - 18:56 tarihinde, Messor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yani bizim için günah olduğunu bilmiyorsan yorum yapmıycaksın dev,dalge geçmiyeceksin . Belki başka diller için başka şeyler kutsal senin içinse sadece bir yazı . Ama ben başka dinde bilmediğim birşey hakkında yorum yapıp dalga geçmiyorum

[ Mesaj 23 Temmuz 2007, Pazartesi - 18:59 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo beni tanıyormusun ki spastik? konusu geldi söyledim, ben ona inanıyorum bu arada defensive. İçinde barındırdığı felsefeye. Artık yeter yoruldu herkes sanırım?

edit : Spastik derken spastik serçe olcak, şimdi 3 sayfa da onun için açıklama yapmak istemedim.

2. edit: o zaman neden spastik olarak bıraktın demeyin, ilk editin ne üzerine yapıldığı gözüksün diye bıraktım.

Süper oldu, beyin fırtınası.

[ Mesaj 23 Temmuz 2007, Pazartesi - 19:02 tarihinde, Messor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...