Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DT:Finally Free kadar güzel bi şarkı varmıdır acep?

Othranx

Öne çıkan mesajlar

I am once again surrounded by brilliant white light abicim o şarkıyı hatırladıkça (you are biliyorum, ama ben değiştirdim :))

Surrounded ı öneririm[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu

Edit: Oldu mu Dela? :)

[Bu mesaj Volfied tarafından 23 Şubat 2003 02:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 23 Şubat 2003 00:33 tarihinde demiş ki:
Surrounded ı öneririm

ay dayanamiicam

Light to dark
Dark to light
Light to dark
Dark to light

ehu cok sewkli bunu soylemek ama vapurda kendinizi kaptirip soylerseniz millet "yaziiik" dierek bakio[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

Doggy şarkının hemen önceki sözlerine dikkat et:

In the end he only sees the change
Vapurdaki diğer insanlar bu değişimi göremiyorlarsa sen onlara yazıık diye bak :)[hline]'Cause everyday we pay the price,

Bob Marley - Jammin'

Sosyal ağlarda paylaş

ehe karsimda tassaklarini kasiyip vapur tv'sinde mankenleri yada acun firardayi izleyen insanlarin anlayacaklarina emin olabilirsin :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

bi kerem Fallen Angel bisiklet ile giderken son hız dinlenecek bir şarkıdır, 6/8 lik melodisinde her tab da bir pedal çevirilir, kafa sağa sola sallanır bu durumda[hline]'Cause everyday we pay the price,

Bob Marley - Jammin'

Sosyal ağlarda paylaş

bi kerem Fallen Angel bisiklet ile giderken son hız dinlenecek bir şarkıdır, 6/8 lik melodisinde her tab da bir pedal çevirilir, kafa sağa sola sallanır bu durumda[hline]'Cause everyday we pay the price,

Bob Marley - Jammin'

Sosyal ağlarda paylaş

Ya volf böyle diyeceğini biliyordum. Ben her zaman derim dinlemeyi bileceksin. Vapurun en önüne geçeceksin ! Bak dinle en kıdemlisinden tavsiye. Ama üst tarafa. Oturmayacaksın, sol tarafta en köşede ayakta duracaksın. Simitçiden 3 tane simit alacaksın,2 sini martılara bi tanesini kendine. Sonra, teker teker koparıp atacaksın. Bu arada hava Acaip derecede soğuk olacak. Simitler bittiğinde oradaki denize en yakın koltuğu bulacaksın, karşıya bakacaksın ! Ve.... Fallen Angel...
Ritim de uyuyor her şey uyuyor. Zaten o moddayken orada ne dinlesen uyar...

You and only God would know what could be done
You and only God will know I am the only one

Could it be it's the end of my world?
All the things that I cherish and love
....

Kendini Nuha yükselmiş hissediyorsun, eğer hava yeterince soğuksa !

[Bu mesaj Mendoza tarafından 23 Şubat 2003 13:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hoca Chroma Key dinle bence mesela Colorblind. DT nin eski üstad-ı azam klavyecisi Kevin Moore'un projesi.

Ayrıca Transatlantic de dinlemeye kesinlikle değer.

Watchtower şahanedir.

Ve bence ScenesFromAMemorynin en iyi parçası Dance of eternity. Eee bi de konserdeki through her eyes süperdi. Petrucci düet yaptığı hatunu bağırttı resmen. :)[hline]Samurai nin yolu hakkında bazıları çok ağdalı laflar söylerler. Oysa ki samurai nin yolu sadece ölebilmektir.

-Yamamoto Tsunetomo - Hagakure -
Sosyal ağlarda paylaş

ya scene from a memory tamamiyle mukemmel bir album,

sanki insan kitap okur gibi oluyo, kendini kaptiriyo, butun sarkilari birbiri ile baglantili olmasi harika.

sonrlara dogru insanin agliyasi geliyor, gercekten yakinini kaybetmis gibi hissediyorsun.

-

benim sorum su, albumun sonunda, nicholas open your eyes diyo, sonra adam ciglik atiyo, daha sonra cizirti sesleri ile bitiyo. eh iste orda noluyo? niye ciglik atiyo, kafam almadi?[hline]Can't rain all the time...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...