Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablo tercih sorunu

senko

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar benim ttnet aboneliğim bu aralar bitmek üzere bende yeniden dial up ile bağlanmak istemiyorum
büyük ihtimallede kablo alacam
aylık 70 milyon fatura ve 3kb bağlantı yapmaktansa kablo daha iyidir.

bikaçtane sorum var icabındada
1.)kablo net alıyım mı :)
2.)şu an evde kablo tv seyrediooz ama ptt nin kabloneti destekleyip testeklemediğini nerden öğrenecem (ultratv bu arada)
3.)ultratv nin tarileri nelerdir bi yerde 64 milyon bi yerde 34 milyon yazio :)
4.)benim pc eternet karıyla başka bir pcye bağlı kablomodem alınca ben ne halt yerim

ehe şu soruları bi yanıtlarsınız beni pek bi bahtiyar ve mesut edersiniz :)[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
senko, 07 October 2003 22:01 tarihinde demiş ki:
bikaçtane sorum var icabındada
1.)kablo net alıyım mı :)
2.)şu an evde kablo tv seyrediooz ama ptt nin kabloneti destekleyip testeklemediğini nerden öğrenecem (ultratv bu arada)
3.)ultratv nin tarileri nelerdir bi yerde 64 milyon bi yerde 34 milyon yazio :)
4.)benim pc eternet karıyla başka bir pcye bağlı kablomodem alınca ben ne halt yerim

ehe şu soruları bi yanıtlarsınız beni pek bi bahtiyar ve mesut edersiniz :)[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.

1- Eğer internete günde 4,5 saatin üstünde giriyorsan al.Dial-up dan daha fazla işe yarar.
2- İki tip kablo tv sistemi var.Birisi çatıdan birisi server'a bağlı şekilde.Eğer çatıdan ise telefon edip ücretsiz bir şekilde tüm apartmanın hattını server sistemine çeviriyorlar.
Eğer Ankara'da oturuyorsun www.interaktif.gen.tr ye bakarak hangi semtlere erişim olduğunu görebilirsin.
3-İnteraktif aylık 35 milyon.Ancak ilk alışında 300 milyon veriyorsun eğer bunu aylara bölersen her ay 65 milyon olarak 300 milyon bitene kadar ödeniyor.
64 kb 35 milyon
128 kb 70 milyon
256kb 95 milyon
4- Eğer winxp kullanıyorsan ethernet kartına gerek yok kablonet için,ancak win9x kullanıyorsan bir ethernet kartı gerekli başka makinaya bağlamak için çoklu ethernet kartı ile bu sorunu çözebilirsin.(ancak fiyatları 90mil gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

yardımlarınız içi sağolum ama bizim buraada (kocaeli) 34 milyon ultra tv ye 30 milyon ttürk telekoma veriyormuşuz eh 64 milyonda gereksiz bir üçret şimdilik.
sadece 34 olsa geçmiştim ama lise2 öğrencisi için gereksizmiş meğer[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaYd3r, 08 October 2003 20:02 tarihinde demiş ki:
ethernet kart mı 90 milyon? yanlışın var ethernet kartlar 5-20milyon arası.[hline]no woman no cry
| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |

Normal ethernet kartları 5,10 milyon arası değişiyor,ancak senko'nun ihtiyacı olan kafelerdeki gibi çoklu ethernet kartı olduğundan fiyat olarak daha fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...