Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II LOD - Sorceress hakkında sorular

Chorap

Öne çıkan mesajlar

1.10 sorceress için pvp lightning rehberi yazmıştım zamanında osn de vardı ama şimdi bulamıyom. Eve gidince bakayım hala varsa koyarım buraya.
Öncelikle versiyonun cok önemli.
1.08 1.09 oynuyorsan frozen orb thunder storm a kas.
Ama 1.10 ve sonra için bu skiller çok kullanışlı değil. Immue muhabbeti yüzünden bayağı zorlanırsın. Amaç sadece bitirmek ise. Light skillerinden light a git. Teleport aç. gerisine elleme. Firedan warmth a 1 ver. Sonra fire bal falan gidersin. Yinede immue olup seni ayar edecek bir sürü yer çıkar. Off bayağı unutmuşum ben yaa :S. Yalaka runewordları vardı resist düşüren onları giydir yalakalara. Tabi runeleri bulabilirsen :]. Geçemediğin yerde arkadaşlarından yardım iste . En iyi taktik bu aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

LOD'da god character tartışmasız hammerdin paladin.

sorca gelince, single playerda sorcla cok zor oynarsınız, hellde baya kasmak zorunda kalırsınız. cold immunelar icin merchant kasmanız lazım bi de.

ha bi de frozen orb deil, bliz sorc yapman lazım. frozen orb cok ezik kalıyor, LOD 11b de. sakın alma, hatta tek bir skill dahi verip acma derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bleda
üye § 19 Temmuz 2007, Perşembe - 21:50 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

gaza geldim 1.11b de hammerdin kasıorum a.q sizin :D

Karşına immue gelmeyecek tek class. Alayını kesersin. Biraz item desteği lazım yalnız.
Sosyal ağlarda paylaş

hammerdinde concentate te vermeyi planlıorum immunue magic te olsa concentrate + üstümde nispeten saglam silahla alırım üstelik nadir die hatırlıorum imminue to magic hell de bile, ancak über tristram da normaldir (orada 3 elemental, amgic ve physicakl dan 4 üne imminue oluor her sey)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...