Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pazartesi 3 te izmirde mini buluşma

ivy

Öne çıkan mesajlar

AAA FARE AY ORDAN GEÇTİ

-kim yaptı o espriyi?hiç komik değil.(yan masadaki kız, ağlar ses tonuylan)

ya alala eve gidip uyumam lazımdı, çalışan insanım, gece vardiyasında ayakta kalmam lazımdı ne var yani?

ayrıca, efenim dağılmasaydınız siz?otursaydınız?

gizme, bu arada sen izmir yazmazsan aramızdaki ilişki iyice senede bir gün olayına döndü haberin olsun çiçeem. bir ankara bir izmir senede biiiiir güüüün, senede biiiiiir güüüüün.
Sosyal ağlarda paylaş

DIDIDIDIDIDDIDI
FLAŞ FLAŞ FLAŞ BOMBA OLAYDAN GÖRÜNTÜLER!!
not:Resimlerin boyutu kocaman :D o yüzden spoiler detayların gözükmesi gerekli :D

Redogski şişeyle ilişkide!!
[spo] [/spo]

Genç kızımız gizme ile çekişirken...Utterın süper garip bakışları...
[spo] [/spo]

Ütop yıldızları sayıyor...
[spo] [/spo]

[ Mesaj 19 Temmuz 2007, Perşembe - 00:34 tarihinde, Lexius tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

premix kola vermedim kimseye, dün durduğum cafede yok premix kola, bol bol profiterollü pasta verdim ama.

ben de koyayım şööööyle birkaç fotoğraf.

ayrıca evet o fotoda yonja pozu veriyoruz, eğlence amaçlıydı, bizim salaklar ciddiye aldı adfsaf. size salak dedim farkındayım utanmıyorum nihaha.

ivy nin elinde telefon olmasına sebep olan fotoda, bizim delikediyi görmekteyiz:

[spo][/spo]

ametçim, gizmem ve ben:

[spo][/spo]

olay olan yonja fotomuz:
[spo]
[/spo]

iki sefkilim yanımda ben daha ne isterim, evet unisex harem sahibiyim ben. yalnız buluşmanın kilit ismi gizmeydi o bakıma bütün fotolar etrafımızda dönüyor.

[spo][/spo]

veeeeeee karşınızdaaaaaa başka bir açıdaaaan şişeeee ve anııııl

[spo][/spo]

bende bir iki gizme selin fotosu daha olmaklan beraber, suratımızı görmekten sıkılmayın diye koymuyorum.

gothic, premixler kovalasın seni ayrıca. adsafs.

görevimi yapmış olmanın iç huzuruyla az sonra uykuya dalacağım, size hayatta başarılar valla.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...