Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pve'de Türk Guild'leri (Horde)

Solozzo

Öne çıkan mesajlar

Selam, PvE sunucularının hangilerinde önemli Türk Horde guildleri yer almakta. Bu konuda biraz bilgi alabilirsem çok sevinirim. 2.5 yıldır oynadığım Rogue karakteriyle bütün high end olayları gördükten sonra oyuna bir ara vermiştim, kısa bir süre önce başladığım Druid karakteriyle lvl68 oldum, fakat içerisinde bulunduğum server'da hiç Türk yok :) ve bugune kadar hiç Türklerle oyunu oynama şansına erişemedim :(

Bildiğiniz, yapısı sağlam ve derli toplu olan, oyunun eğlencesine ve muhabbet ortamına dalıp gitmek için zaman geçiren arkadaşların olduğu bir server var ise karakteri oraya taşıyıp takılmak isterim, teşekkürler. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Merhabalar.

Biz Dragonmaw Serverında DarkElitE guild olarak bulunmaktayız. Oyunu PvE ağırlıklı oynuyoruz. Bazı kesin kurallarımız mevcut ancak, seviyeyi koruyarak çok eğlenceli vakit geçirmekteyiz. Level ayrımı yapmadığımızdan şuan ona zaten girmicem.
Genelde karakterleri Rol'e uygun yönetiriz. As, üst komutası mevcut. Ancak sadece gerekli yerlerde...

Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz http://www.darkelite.tr.cx/
ve ya [email protected]

[ Mesaj 07 Temmuz 2007, Cumartesi - 12:08 tarihinde, Rotweiler tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler cevaplar için fakat bildiğin gibi dostum PvE den PvP server'ına karakter transferi yapılamıyor bu nedenle Dragonmaw' a gelmem olanaksız. Sizin bulunduğunuz server'da benimde ofis arkadaşlarım oynuyorlar, Beykoz guildi olarak. :)

Biraz daha bekleyelim bakalım belki bir Türk Guild'i bulurum PvE sunucusunda. ;) İyi Eğlenceler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...