Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BS ili ilgili birkac soru

mrdefender1

Öne çıkan mesajlar

oncelikle selamlar.bs ile ilgili birkac sorum var.
1-mitril quest serisi var bu quest serisini yapmak zorundamiyiz?yapmazsak sorun olurmu?bu queste baslamak icin minumum level ve skil gereksinimi nedir?
2-weaponsmith olmak icin minimum level ve skil gereksinimi nedir?
3- nasil weaponsmith olunur?(mesela hammersmith olmak icin ne yapmak lazim? nereye gitmek lazim ? )
sanirim cevaplar bs kasmak isteyen baska arakadaslara yardimci olacaktir.simdiden cevaplar icin tesekkurler .
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar

http://www.wowwiki.com/Blacksmithing

bu linkte harika bilgiler var. benim de karakterim weaponsmithti ama burayı görmemiştim :( bayaa güzel bir guide hazırlamışlar. kesinlikle bak derim.

burda yazana göre o mithril questi armorsmithler içinmiş ama yapmanın da bir sorunu yok diyor.

weaponsmith olmak içinse, lvl40 ve bs skillinin 200 olması gerekliymiş. swordsmith, axesmith veya hammersmith seçebilmek içinse lvl50 ve bs250 olmak gerekliymiş.

eğer ally isen Ironforge'daki Bengus Deepforge ile, horde isen Orgrimmar 'daki Krathok Moltenfist ile konuşman lazımmış. Axemith için Kilram, Hammersmith için Lilith the Lithe, Swordsmith içinse Seril Scourgebane ile konuşmak gerekliymiş ve bu vatandaşlar everlooktalarmış.

iyi oyunlar

[ Mesaj 11 Temmuz 2007, Çarşamba - 10:31 tarihinde, A_V_E_N_G_E_R tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben de bir shaman olarak ilk başta para basmak adına mining ve skinning proflarını seçmiştim. parayı bastım da gerçekten epic mountu aldım, nether drake'i aldım falan. şimdi skinning i sıfırlayıp jc kastım. ama mining + jc nin shamana gear katkısı olmadıgı için lw ve bs kasacagım zamanla. ilk olarak jc ile para yapıp kendime yeteri kadar gem depoladıktan sonra bunun yerine bs kasayım diyorum. mining in yanında bs iyi gider. onu hallettikten sonra da artık sabır kalırsa lw yi kasıcam mining in yerine.

neyse soruma geleyim aşagı yukarı ne kadar harcarız master axesmith olmak için? recipe falan almayacagım bu arada sadece kendime planar yapmak istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp için elemental spec e geçebilirim diye düşünüyorum. gear toplayabilirsem. olmadı 2h kullanırım tabi.
server venture co, kalabalık bi server boş değil. 2k biraz az geldi bana yani herşeyi satın alacaksam en az 5k gider gibi geliyo 350 yapana kadar ama eğer gerçekten 2k diyosanız yanına biraz farm da katarak, bedavaymış yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...