Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kararsız Priest

Asgard

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar primal mooncloth setim var ayrıca tier 4 setide tamamladım ama daha kullanmadım hala bankamda duruyo bi türlü karar veremedim hangisinin iyi olduguna birinde mp5-healing fazla digerinde statslar iyi adı tier 4 işte :P pantalon olarakta sv heroic ten düsen pantalonu kullanıyorum öneri lütfen:) bu arada unutmusum yazmayı kafalık olarak kara chess eventtaki item headress of high potantate gibin bisi tier 4 ün gorunusude begendim yaw:P

[ Mesaj 04 Temmuz 2007, Çarşamba - 23:49 tarihinde, Asgard tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Pve de encounterina göre kullanman gereken set değişebilir. t4 ile regen ve healingin düşer fakat o yerlerde sürünen staminan yükselicektir ki böylece her karakterin dmg alabiliceği bir encounterda healer olarak en önemli insanlardan biri olduğun düşünülürse, eskisi kadar kolay ölmezsin ki bu başkalarının hayatlarını doğrudan etkiler :)

Öteki yandan muhtemeln dmg almayacağın encounterlarda mooncloth set senin daha rahat ve uzun süre heal atmanı sağlayabilir. Tercih senin, daha detaylı bir sorun varsa sorabilirsin yarın cevaplarım şimdi pek vaktim yok da bu kadar yazabildim. Umarım işine yarar
Sosyal ağlarda paylaş

bol soket bazı itemlara (biraz heal up da olucak tabi) 12 stamina gem takarak über bir stamina seti yapabilirsin. Healingin çok düşer ama encounterina göre senin healinginden çok yaşamana bağlı olan yerlerde işe yarar. Onun dışında t4 teki stamina yeter zaten

[ Mesaj 05 Temmuz 2007, Perşembe - 19:30 tarihinde, _catastrope_ tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...