Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YKB World Puan Reklamı

MrMedia

Öne çıkan mesajlar

Turkıyede anımasyoncuların hepsınden cogu ya keloglan cızımlerınde yada dini cizgifilmlerde kullanıldıgı ıcın bu surecte pek ıyı bır reklam beklenemez hem zaten beyın gocu derken kalem gocu de basladı yanı kısacası ı ıh ıyı reklam yapamayız...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 04 October 2003 01:02 tarihinde demiş ki:
Killer Bean diye bir animasyon vardı bilen bilir. Ben onlara benzettim o mor sıçanları.

Bu arada seyretmeyen warsa killer bean'ı bir araştırsın garanti ediyorum pişman olmazsınz =)[hline] V ò d à n
killer bean gördüüm en manyak animasyondur... 2x2=4[hline]Design is a life! I'm a designer. So, am i god? .::. Graphicer® :hrr: Vadaaaa!..
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada arkadaşlar hepinizden özür diliyorum... burada bu reklam hakkında bir topic açıldığını bilmiyordumç... gittim görsel sanatlarda açtım ama grafik olaylarından oraya girdiğini sanıyordum... her neyse aynı yorumu buraya yapıştırmanın alemi yok... orada yazıo acayip sevdim ben bu vadaları ehuehuehe...[hline]Design is a life! I'm a designer. So, am i god? .::. Graphicer® :hrr: Vadaaaa!..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...