Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MOONSPELL TURKIYEDE!!! LACUNA COILLE BIRLIKTE

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar yanlış duymadınız moonspell ve Lacuna Coil birkaç başka grupla daha avrupa turneleri kapsamında türkiyeye geliyormuş konser için. HEPİMİZE HAYIRLI UGURLU OLSUN!!

Dates may be subject to small alterations and will be updated here.
Please stay tuned for more tour news and dates in Portugal, Spain, Greece and Turkey.

www.moonspell.com[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

Olm napıym ya bu aralar sazanlıım ustumde konu daıtmakta ustume tanımıorum :)

neyse daılmasın nerde kaldıydık? haa moonspell ii güzel gideris , lacuna da mı oo gideriz gideriz :P[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm inside open your eyes
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

moonspell'in ikinci ziyareti olacak o zaman, Sin albumunu cikardiklari zaman da gelmislerdi, 1998 kisinda, andromeda diye bi yerde calmislardi guzeldi bayaa :) ve hatta ayni sene anathema ve de samael de gelmislerdi ve hatta iron maiden ve de slayer de gelmisti ki vay anasini demistim, ne seneymis ya :)
Sosyal ağlarda paylaş

Moonspell son albümü dinleyeniniz varmı bilmiyorum ama bu adamlarda Lacrimas Profundere gibi, Anathema gibi dağıttılar. Ben bıktım artık yaa "umarım eski şarkıları söylerler" diyerek konsere gitmekten.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

Lacuna Coil 'i kaçırmamam lazım Allaaaah inşallah 18 yaş sınırı yoktur![hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!

Tüm haklari GICIK2'ye aittir. Bazilari imzami taklit etmektedir,aldirmayiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...