Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sadece sesli düşünme gibimsi bişey

Bodrack

Öne çıkan mesajlar

Baştan söyleyeyim.Yazmak için yazıyorum.Açıkçası yazdıktan sonra girip birdaha yorumları okuyacağımıda pek sanmıyorum.Peki niye yazıyorum.Açıkçası hiçbir fikrim yok
Birkaç şey duydum moralim bozuldu.Yazıp içimi dökesim geldi.En iyisi kendi kendime konuşmak şimdilik ilerisi sorun çıkarabilir.O halde başlamalıyım
Neden insanım?Daha doğrusu neden insan olmak zorundayım?Neden dışarıda ki hiç benzemediğim canlılar benimle aynı türden sayılıyor.Dışarıdakiler yada buradakiler yüzünden insanlığımdan utanmaya başladım gerçektende.Peki neden böyleyim?Sturm geliyor aklıma..O da neden farklıyım diye düşünmüştü.O farklılığının nedenini bulmuştu:)Ben neden farklıyım?Sanırım farklı olma özentiliğim yüzünden.Belki Sturm en sevdiğim karakter olduğu için.Belki de sevdiklerim yüzünden.
Hep şovalye olmak istedim.Onlar gibi yaşamak istedim , onlar gibi dünyayı siyah beyaz görmek ve siyahı her zaman hor görmek.Ama yapamadım..Hep arkasında bir neden aradım ve her zaman iyiliğin herkesin içinde olduğuna sadece sindirildiğine inandım.Şimdi ise kendimi kandırdığımı düşünmeye başladım.Son öğrendiklerimden sonra...
Halbuki iyiliği kendimce tanımlamıştım.Kendime güvenim sonsuzdu.Oldukça idealisttim.Sonra ne oldu bilmiyorum ama zaman geçti ve şimdi kendi yarattığım iyiliğe bile saygım yok.Gerçi alışkanlıktan sanırım , kopamıyorum eski yaşam tarzımdan.Ancak artık umursamıyorumda.Hele dünden beri içimde ki son kırıntılarında yavaş yavaş yokolduğunu hissediyorum
Sonum ne olacak peki?Daha 2 yıl öncesinde nefret ettiğim insanlardan biri mi olacağım?Çevremdekilerin çoğu yavaş yavaş nefret ettiğim insan türüne dönüşmeye başladılar bile.İşin kötüsü onları yargılayamıyorum..Benimde bunlarda payım var..Ancak ya ben?Bende bu değişime girmek zorunda mıyım?
Yazmak iyi geldi ve sanırım bu yazım bana yeni umutlarda getirdi.Ben değişmeyeceğim:)En azından korktuğum kadar değil.Bu değişime engel olabilmek için savaşacağım.Varsın değişim dünyanın tek değişmeyeni olsun.Varsın beni değiştirmek için tüm gücünü kullansın.Ben orada duracağım ve savaşacağım.Kendi gerçekliğimi ve kurallarımı kendim yaratacağım:)Çevremdekilerde değişmek istiyorlarsa değişsinler yalnızlıktan ne zaman korktum ki:)
Neyse artık hoşçakalın şimdilik kendime geldim ve şovalye özentiliğine tam gaz devam edeceğim:)Eğer birgün Sturm'e rastlarsam benimle gurur duyacak:)
İyi geceler pati ahalisi.Hepinize kendi yolunuzda başarılar:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...