Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sacred

Alcadras

Öne çıkan mesajlar

ben o kararma olayı copy-right protection için yapılmış diye biliyorum. istersen crackini değiştirmeyi dene :p

buarada oyun da baya bug vardı hem de oyunun ilerlemesini engelleyen buglar :p patchi yükle bence bir de questle ilgili bazı sorunları consoledan command yazarak düzeltebiliyordun, o tür şeyler çıkarsa googledan arat ben öyle bulduydum çözümleri hehe

[ Mesaj 29 Haziran 2007, Cuma - 16:47 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun aslında çok zevkli, ama...

Ama birkaç can alıcı nokta, adamı hayatından bezdiriyor. Mesela bir ortamı terk edip geri gelirsen, oradaki yaratıklar yeniden spawn oluyo. Hadi tamam bu tarz oyunlarda normal birşey de, ben Sina'nın dediği o konsol yardımıyla çözdüğümüz yeri bulana kadar 1 hafta geçmişti. Düşün 1 hafta boyunca, haritada her yeri karış karış geziyorum -gerçi suyla alakalı birşeydi, yerini de tam bulabiliyordun tasvirden-, bu süre zarfında aynı adamları sürekli bir şekilde kesiyorum -ki bu adamı bezdirmeye yeter tek başına- sonra netten öğreniyorum ki bug'mış bu.

Hayır, side quest falan olsa yine iyi, ana konuda bug var, kanser etmişti beni, bırakmıştım oyunu.

Yükle Baldur's Gate II'yi, paşalar gibi oyna valla.

Edit : Bu arada senin soruna çözüm de heyecanlı bir arkadaştan gelmiş eheh

SACRED'IN ŞİFRESİNİ ÇÖZEN HEYECANLI ADAM!!!

[ Mesaj 29 Haziran 2007, Cuma - 19:00 tarihinde, Asteroth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla anakart ile alakası olabilir ama ben başka topicde gördüm. Crack klasörü içinde dll dosyası vardı onu da kopyalayacakmışız. Çözüldü problem. Şimdi epey quest yaptım, giyindim kuşandım, at bile aldım :D
Blacksmith'i bul diyor, buldum ama adam kılıç getir bana diyor. Nereden bulacaz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...