Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] Eclipse ve Katemoor

revhas

Öne çıkan mesajlar

Şöyle bir teklifim olucak; heralde türklerin en kalabalık olduğu iki sever bunlar. Şu an Eclipse de oynayan ve 2. karakteri açmak isteyenler Katemoor da, Şu an Katemoor da oynayan ve 2. karakteri açmak isteyenler Eclipse de açsınlar böylece hep birlikte olabiliriz. Diğer serverlarda oynayan arkadaşlarda çok emek sarfetmedilerse karakterlerine bu iki serverdan birinde başlamaları hepimizi mutlu eder...[hline]Revhas - Human - Smuggler - Pistoleer
Turkish Republic - Spy Network - Recruiter
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 2. karakterimi test center da açmayı düşünüyorum... Ya da şu en son açılan iki server var ya, tempestle bilmemne, orda açıyım, hiç diilse Revhas orda olmaz kafamız rahat olur, di mi Sgecca... :-P[hline]Devvo Ki'yyst, Master Ranger, Master Creature Handler, Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sgecca, 07 October 2003 13:47 tarihinde demiş ki:
kesin katılıyorum devvo istersen sen ve ben çaktırmadan orada bir karakter açalım ben de bir süredir bu adamdan nasıl kurtulurum diyordum :)[hline]Sgecca-Wookiee-Commando-Medic-Smuggler-Pistoleer
Spy Network-Instructor
Eclipse

Hatta istiyosan gel istanbula taşın, reelde de kurtulmuş olursun... :-P

Bu arada benim de kettemoorda bi wookie karakter vardı... Onu silip yeni bi karakter yaratıcam... Bu sefer kesin human olcam ama... İsmi herhalde gene devvo ya da devro olur...[hline]Devvo Ki'yyst, Master Ranger, Master Creature Handler, Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 07 October 2003 15:12 tarihinde demiş ki:
Bu arada benim de kettemoorda bi wookie karakter vardı... Onu silip yeni bi karakter yaratıcam... Bu sefer kesin human olcam ama... İsmi herhalde gene devvo ya da devro olur...[hline]Devvo Ki'yyst, Master Ranger, Master Creature Handler, Eclipse

ehe iyi olur abi oyle 60 santim boyla olmuyodu bu isler...[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...