Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior Mace/Sw/Axe

Excane

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar,yavaş yavaş gladiator seti toplamaya başladım.

Şu an engineerim ama hiç bir ozelligini kullanmıyorum diyebilirim(360).Ve BS ile değiştirmeyi düşünüyorum.

Görebildigim kadarıyla Enchantlarda str gider isem crit rateim axe ile 37 38 civarı oluyor.Mace veya sw kullanırsam ise 32 33 civarı.

Arada cok fark olmadıgını dusunmeye basladım.Acaba mace ve swnin proc rateleri nasıl.Sizce hangisini kullanmak mantıklı.Çünkü ona göre Bs skilimi geliştirmeyi düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

walla bs weaponlarından pvp de en etkilisi mace şimdi mace stun + deep thunder (t2 bs mace i ) ın kendinden stun prock baya etkili oluyor ve bs silahları arasında hızı 3.80 olan bitek mace var weapon dmg ı da haliyle en yuksek onun deep thunderdan gayet memnunun pvp de ama axe yaparsan pve dps olarak güzel sword böle ortada kalıo
Sosyal ağlarda paylaş

Axe olarak Gorehowl elde edilmesi kolay bi axe,Arena rewardı olanı da pek zor değil.Bende de eskiden beri axe hastalıgı var bunu değiştirsemmi diye düşündüm :)

Bi ara UF ile milleti warriorlar ordan oraya ziplatiyorlardı onun gibiyse bu da pvpde gerçekten etkilidir :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...