Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öğrenciler için para kazanma/kırma yöntemleri nedir? yetişin pls

Aegean

Öne çıkan mesajlar

Benim taktiği yap.Eğer daha almadığın kitap yada defter varsa sakın onlara aldırma sen al ve tabiki 2 katı para iste.Ben hep 5 milyonluk kitap için 15 milyon isterim bütün ders kitaplarından falan şimdiye kadar 45 mil civarı kardayım.Klasik sıktı akustik için para biriktiriyorum ve babamı kazıklamak çok hoşuma gidiyor :P[hline]
Don't panic
No fırfır
This is Turkish Technology

Sosyal ağlarda paylaş

ya abjim benim de 200 dolarım war hafta sonuna kadar 450 dolarlık ibanezi almam lazım bana bi 100 dolar lazım gerisini taksit yapıcam !babamda gitar çalio 20 senedir anlio gitardan diyorum 100 dolar lazım falan deden den iste dio :) yarın dedeme bi tefon açıcam bakalım nolcak ya 1 haftadır gitarın hayaliyle yaşiorum :)[hline][b] Ehem Ehem Blabla bla balablabla
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

ailene kaykay alırsanız bende + degisimler/gelişimler goreceksiziniz de ...
hayır derlerse 3-5 gun depresif icine kapanık ve uzgun bir ruh haline surun asosyal ol ...
en gec 2. haftada olay bıter ...[hline]*The Bagımsız Oyun Bagımlısı

[Bu mesaj The_Delucian tarafından 02 October 2003 01:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 01 October 2003 22:52 tarihinde demiş ki:
Ibanez alma.(Konuyla alakasiz.)[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

yapma ne alıyım abi ibanez tam istediğim gitar 5 manyetik,klavyedeki perdeler yüksek(metaller demirler),yaldızlı falan klavye,clean sesi acayip akustik çok güzel,distorsion desen oda süper bide üzerinde 10 numara tel war tam istediğim gibi neden almıyayım ha neden neden nedeeeeeeeeeeeeee...*ölür*[hline][b] Ehem Ehem Blabla bla balablabla
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
someone, 02 October 2003 18:06 tarihinde demiş ki:
yüksek olması iyi değilki, klavyeye yakın olması lazım tellerin[hline]

1 haftalık gitar tecrübesi olan biri olmama rağmen ben bile biliyorum bunu hehe.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

Bence burada kilit isim ingilizce grandparents almanca großeltern die tabir ettiğimiz,
para basan
dagıtmayı seven,
Türk dilinde anneanne nine dede büyükbabalarımız (female takım ilk tercih olsun ;) )[hline]a.k.a wicked

How much longer till I hit the ground?
I can't tell you why I'm breaking down.
Do you wonder why I prefer to be alone?
Have I really lost control?
Sosyal ağlarda paylaş

-zaten içime kapanığım sökmez yani o numara :P
-hyr number one da verdiklerini görmedim bi resim felan koyarsan ya da anlatırsan iyi olur mesela dediği gibi 2 tarafıda kalkık mı? kaç kat felan
-yaşayan tek büyük ebeveyn var o da babaannem, zaten aydın da zaten de pek sevmem[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

tırnak yöntemi gerçekten çok işe yarayabiliyor benden söylemesi
olayı garantilemek için de şüphe çekmeyecek bir şekilde bakkala gitme zorunluluğu yaratabilirsin...
bu değişir tabi gerektiğinde tırnak yapacağını anlamaycakları bir şekilde bakkala gitmenin gerekip gerekmediğini sorabilirsin ve bu kopnuda ısrar edebilirsin(ki pek tavsiye etmem)
gerekirse de kesinlikle lazım olacağını bildiğin yiyecek-malzeme vs. yi saklayabilirsin(gerçi ben denemedim henüz ama neden işe yaramasın ki??)

onun dışında şu anda pek bir şey gelmiyor aklıma
ailenin senin hakkındaki zaaflarından faydalanarak çeşitli anlaşmlar yapabilirsin...bu da sana kalmış biraz
yani sende en çok görmeyi istedikleri şey hakkında falan çeşitli anlaşmalara yanaş
tabi mükemmel birisiysen tam ailenin isteidği bir tipsen de geçmiş olsun derim:)[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...