Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adriano Fenerbahçe'de!

Mike

Öne çıkan mesajlar

said:
Günlük neşe ihtiyacımı gece 01:00'den sonra Paticik forumları futbol bölümüne girerek karşılıyorum.

Jose Mourinho / Teknik Direktör

"Bu espri size bir yıl boyunca yetecek"

Times New Roman

"Koptum."

Palantino Linotype

[ Mesaj 21 Haziran 2007, Perşembe - 02:25 tarihinde, Cintonik tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bence federasyon yabancı oyuncu sınırlaması ile ilgili fenerbahçe lehine bir karar verir. en azından benim şuana kadar izlenimlerim öyle. gerek aziz yıldırım'ın söylemleri, gerek diğer kulüplerin bir anda seçim için toplanması ve fenerbahçe'nin seçim istemediğinin söylenmesi öyle bi hava yarattı.

bu yüzden kimin gönderileceği konusunda belirgin birşey yoktur heralde, ben edu'nun gönderileceğini zannetmiyorum. teklif varsa belki, bir ara olduğu söyleniyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

herkes sallayabilir ki burda yazanların cogunun sadece netten okuyup sunu tanıyorum diye baslık actıgını dusunuyorum. Gercek su ki adriano ile gorusuldu ve anlasıldı ama karar yabancı sınırına baglı ronaldo konusunda ise tamamen yalan bana soylenen yani ronaldo falan gelmeyecek ama adriano bitmis sadece tff kararını bekliyor 2. olarak ali bilgin bitmis gibi ama topuz gelmiyor buyuk ihtimalle
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamam da Adriano için beklenir mi ya? Deivid'i tazminat öder yollarsın Adriano gibi adam için o mu beklenecek? Bana biraz garip geliyor..

Ayrıca Baptista'yı bana teyzem de söylemişti yönetimden tanıdığımdan duydum diye ve yalan söyleyemeyen bir insan. Muhtemelen başta ok dedi ama beklerken başka bir takım devreye girdi. Yada kendi kulübü. Adriano için de Fenerbahçe dışında avrupadan iyi bir takım teklif yapsın direk uçar bence.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...