Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

isyan ediorum, yardım edin

Bleda

Öne çıkan mesajlar

Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde yaşıorum 12 kedimm ve bir köpegim var. Hayvan sevgimiz bilindigi icin genellikle yavru kedileri bahcemize bırakıp kacıor bir kaç insan (!!!) müsveddesi ve bende zar zor onlara bir yuva buluorum. Sorunum şuki az önce dışarı cıktıgımda bahcede 3 yavru kedi buldum ve annemle-babam artık daha fazla ekdi alamıoruz diolar ve haklılarda. Hayvanlar alışmasın die besleyemiorum ancak buradaki yacru kedileri ezmekten, kuyruklarından tutup denize atan -dili kötü kullanımımın kusruna bakmayın ama- hıyarlar varken bu hayvanları dışarıda bıraktıgım içinde vicdan azabı duyuyorum. Ve açıkçası bu hayvanları alıcak paticikten sorumluluk sahibi insanlar arıorum. Ancak suda var ki bu hayvanlar dışarıda oldugu ve bahsettigim cinsten insanların tehdidi altında olduklarından ( ve bunları kovalayıp öldürebilecek kendi kedilerimin) bunları hemen bugun alabilecek birilerini bulmam gerekiyor aksi takdirde bu hayvanlara yemek su verip dışarıda ölüme terk etmekten başka şansım kalmayacak. Cevaplarınızı bekliorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...