Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pirates of the carribian

Thalion

Öne çıkan mesajlar

Dün akşam indirdim Divx versiyonunu geçen gün SVCD versiyonunu indirmiştim kalitesizdi ama Divx versiyonu süper kaliteli, 2 cd 700 mb'den ama indirmeye kesinlikle değer..

Süper film yapmış adamlar.. Johnny Depp midir nedir süper performans göstermiş :)[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik.. Love to penguin

Sosyal ağlarda paylaş

Konu bana hafiften şişirme gibi geldi ancak kostüm mekan vede oyuncuların performansı sahiden çok iyi. Kırk sene düşünsem Johnny Depp ten böyle komik İngiliz aksanlı bir korsan ortaya çıkacağı aklıma gelmezdi. Bu arada Running Wild hastası olmamdan dolayıda ismi geçen kasabalar baya coşturuyor görünce.

Genel olarak güzel bir film.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

fena filme benzemiyo ama baygınlık geldi bu klişelerden ya
bi de böyle bi konuyu adam edip 400 milyon dolar hasılat yaptıran insanları kınıyorum (aynı taktik bundan önce armageddon, pearl harbor gibi yalan filmlerle karşımıza çıkmıştı)

zaten her üç filmin yapımcısı da aynı.

sırf bu yüzden bu filmi görmem için 2 kere düşünmem lazım
yönetmen gore verbinsky the ring i yönetti en son gözümdeki ilk artı o .. bir de geoffrey rush oynuyo nası oynamış bu filmde hayret
neyse bakıcaz[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

ben de geçen hafta dvdsini izledim
nedir ki bu hasılat çözemedim ehhe
tamam komik film, hoş film
ama görüntü efektleri desen hiç iç açıcı değil,
bazı yerleri çok kısa kesip filmin yarısını gereksiz döwüş sahneleriyle doldurmaları kötü olmuş.
yani o kadar çok döwüşüolar ki bi yerden sonra şimdi şu olucak diosun filmin sonlarına doğru.
güzel filmdi ama hehe özellikle
"Man, take a walk" emri we bunun sonuçları baya güzeldi :p[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

Film guzel konulu yanliz efektler biraz eksik olmus, ben daha cok gemi gemiye bordalayip savasma sahnesi bekliyordum, filmi kurtaran Johnny Depp gercekten super oynamis. Orlando bloom ise sanki ilk film yapan bir tiyatro ogrencisi gibi cok yapmacik ve odun gibi rol yapmis. Bi de blacksmith olan adamin genelde bol bol pazulari kaslari olur, orlando ise zayifliktan oldu olucek, filmin en buyuk sacmaligi da buydu.
Sosyal ağlarda paylaş

Abim ve kardeş hollandada HDC (High Definition Cinema) da izlemişler apışıp yapışıp öle gelmişlerdi. 4k per frame. Baya yarmış bişi hakkaten. Fİlm de güzelmiş galiba..

Şu high definiton dijital sinema olayı bi yaygınlaşsa harbi süper olcak. Dağıtım firmaları patlıycak, bağımsız film sektörü yaşıycak.[hline]Şu anda iş yapıyor olmam gerekiyodu...
Sosyal ağlarda paylaş

4k frame per second ? ohannesburg iiymiş

valla ben netten çekmiyorum sinemada izlemek için arkadaş çekme birlikte gideriz dedi diye hehe

şimdi aklıma geldi hakikaten ben de johnny depp in izlediğim büyün filmlerini sevdim diyecektim sonra 9th gate aklıma geldi hehe[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben divx ten izledim, Divx ne kadar kaliteli olsada dev ekranda izleyin derim.
Güzel film, Johnny Deep süper performans ortaya koymuş gerçektende. James Sparrow olarak harika. Orlando Bloom biraz daha ısınsa süper olurdu bence o soğuk elf tipi gibi hava üstüne sindiğinden biraz böyle bir durum ortaya çıkmış.
Bend it like Beckham ı vcd de izlemiştim. Orda ki tatlı hatun oynuyor ve byağı güzel oynamış da diyebilrim.
Johnny Deep'in ve Valinin kızı dışında, vali ve ingilizler de iyi oynamış. Hele o ingiliz askerleri o iki nöbetçi de bayağı hoşuma gitti. Birde sonlara doğru savaşta olan askerleri görünce el sıkışıp bağırarak dalmaları süperdi.
Black Pearl de ki tüm mürettebat ve Sparrow'un kiraladığı tüm mürettebat iyiydi.

E o kadar kişi iyi olunca 1-2 kişinin sırıtmasına aldırmıyorsun bile.

Film ortalama bir filmin üzerinde eh Harry Potter dan iyi pazarlanırsa bu kadar hasılat yapması normal derim.

Bu film oscara aday olursa Johnny ödül alır .
Sosyal ağlarda paylaş

Jack(Coni Dep) ime laf yok!
ehe Filmde harbi Süfer ötesi bir rol yapmış(Botu batar batmaz o limana girmesi)
Sora Replikler felam bayağı bir harika..Güzel film...Gidilesi,beklediğime deydi deyesi bir film...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
Sosyal ağlarda paylaş

bugün izledim beğenmedim ı-ıh
klişelerin eksik olmadığı boş bi film olmuş

johnny depp in yaptığı bikaç şebeklik eğlendirdi bizi .. o da topluca dersanede izlediğimiz için
orlando bloom aka legolas eyvallah yakışıklı adam da ne bilim pek bi etkisi gözükmedi bana
geofrey rush tabi ki filmin en büyük artısı yüce aşmış insan

hatun da klasik işte

bu arada ilginç bi nokta dikkatimizden kaçmadı
başrol oyuncusu diye geçinen depp film boyunca şamar oğlanı olup duruyo. hatta hiç beklemediğim bi şekilde hatunu götüren bizim dünkü elf lego oluyo
neyse artık
jerry bruckheimer filmlerinin rezilliği ve amerikan halkının enayiliği (400 milyon dolar hasılat) bu filmle bi kez daha kanıtlanmış oldu böylece

4/10[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...