Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yapacağımızı bile bile "bidaa yapmıcam" diye kendi kendimize söz verdiğimiz şeyler

someone

Öne çıkan mesajlar

Bi daha alarm çaldıktan sonra uykuya devam etmiycem
Bi daha insanların üzerine çok gitmiicem
Bi daha onu düşünmücem
Bi daha başkaları üzülmesin diye kendimi üzmücem(en azından bazen)
Bi daha kardeşime yaşına göre davranıcam
Bi daha olursa ben hayır dicem
vb..[hline]Bonecrusher, 14 September 2003 03:10 tarihinde demiş ki:
Ha arada pizzalar da uçussun da biz de karnımızı doyuralım, di mi ama?
Sosyal ağlarda paylaş

bidaa yanklışlıkla arkadaşları satmamak için kendime ajanda alacam[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

Bir daha pazar günleri okula gidip pazartesi sbahı müdür geyik yapmasın diye hoparlörün kablolarını kesmeyeceğiz(arkadaşla bu sözü verdik sürekli birbirimize ama ikimizde dayanamadık.) Balıkesir Zühtü Öz Kardaşalr lisesi sakinleri size söylüyorum.Biz okulu bitirdik.Artık Hoparlörleri imha edecek kimse yok.
O müdürün yapılmayan sabah konuşmaları hep bizim eserimizdi.
Bir daha dershaneye gitmeden önce hocaların verdiği ödevleri yapıcam.Rica yoluyla-ehem :9 gördünüz tipimi:)-arkadaşların testlerini alıp aynen geçirmeyecem.(aha bu bariz yalan)
Bir daha kızlar tuvaleti tabelası ile erkekler tuvaltei tabelasını değiştirmeyecem(her sene başı yaparım bu şakayı.Her sene en az 10 kişi karşı cins tuvaletinde sigara içerken yakalanır)
Bir daha evimin önüne gelip birilerini beklerken olbilecek en iğrenç müziği çalan Allah'ın ayılarına inat hoparlörleri camdan dışarı çıakrtıp önüne jalujiyi çekmek suretiyle saklayarak sesi sonuna kadar açıp Korn ve benzeri adamlar dinletmeyeceğim.
Son bir tane daha.Bir daha İneternete girmeyeceğim.ÖSS sınavına çalışacağım(ahahahahah bak bu çok iyi oldu:))[hline]Ölümsüzlük onu yanlız yaşamanız gerektiğini anlayana kadar güzel bir düşünce gibi gelir.
-Vampire Lestat-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...