Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

duman konseri

Malet

Öne çıkan mesajlar

para kazanmak uğruna müziklerini bozdular gözümden düştüler ama kız arkımla gidicem yinede
yanı kız biraz uzakta oturuyo akşam geç saatlere kalamıyo o yüzden konser fln olmadıkça maksat onu görmek konser bahane
biletler 17 milyon sadece konser günü kapıdan alabilirsiniz yannız bostancıya gidipte alamadan dönmeyin[hline]Mr. Molko
Sosyal ağlarda paylaş

Duman a hayatımda 1 defa gittim o da arkadaşlarla muhabbet için ve yemın ederım kı toplasan 2 dk. eglendım onda da arkadaş mal mal zıplarken düştü ona kopmuştum, duman sux duman konseri sux sux sux[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm inside open your eyes
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

Duman Türkiyenin Nirvanası olmaya çalışan ebleh bir gruptur. Bir kere konserine gitmek gibi bir hata yaptım malesef. Zaten kafayı bulmuş ve keş bi şekilde sahneye çıkıp ehüüoeooooyy öyyy diye mikrofonu ağzına sokup saxo çekerek şarkı söyleyip kurt cobain e benzemeye çalişan zibidi bir solistleri var.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

duman hiç olmamasından iyidir bence, bilmiyorum nerden çıktı ama kurt cobain türk motifleri kullanırmıydı ki? zaten duman gibi konserlerde açık hava olmadıkça muzik dinlemeye gidilmez, ortam süfer olur, kafa bi buçuk milyon olunur o durumda ne olsa gülebilirsiniz zaten eğlenceli olur yani bu arada ankara da saklıda 12,5 milyondu patlayın ist :P[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 01 October 2003 22:55 tarihinde demiş ki:
Duman Türkiyenin Nirvanası olmaya çalışan ebleh bir gruptur. Bir kere konserine gitmek gibi bir hata yaptım malesef. Zaten kafayı bulmuş ve keş bi şekilde sahneye çıkıp ehüüoeooooyy öyyy diye mikrofonu ağzına sokup saxo çekerek şarkı söyleyip kurt cobain e benzemeye çalişan zibidi bir solistleri var.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

:):) ulen süpersin harbi ya aha işte olay budur:)nasıl öle bi hataya düştün almadım ama neyse :) :PPPP[hline][b] Ehem Ehem Blabla bla balablabla
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 01 October 2003 22:55 tarihinde demiş ki:
Duman Türkiyenin Nirvanası olmaya çalışan ebleh bir gruptur.

süper saptama
+666[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Fuck everything that you stand for!
Don't belong! Don't exist!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ben severim duman ı sarkılarıda gayet iyi güzelde söylüyorlar
severek dinliyorum ki unide deli gibi dinledik

biri basmış seksene ötekisi doksan beşşş aga böyle olmazki koca millet aldanmazki
dıdıdımdıdıdım ...
biri sağdan biri soldan asılınca
biri yasaya biri kasaya karışıncaaaaa
evvel zaman içinde ...
------

uzak dur yakın durma
bu mesafe beni bozar
kimseler yanaşmasın
yanlızlık paylaşılmaz
inceden hatırlarım
o eski dostlukları
şimdi herkes ayrı uçta
kaderini inkar eder
kimi yerer kimi över
her biri ilgi bekler
........
kendime geldim geleli dostlar
olamam kimseye düşman
hiç şüphem yok kefenim sağlam
içerim ben bu akşam.....
-------------
hatunun canı çeker
şeytan aklını başından alır
kaçar gider satar seni o dilbere..
yüzüne baktımı gönlünü yakmalı
sebebi yoktur anam
canını sıktımı hatunu salmalı
...[hline]Grandmaster Hamburger
Sitemin Forum'u
Fistan, 02 October 2003 16:53 tarihinde demiş ki:
karakedinin resme bi bakın allah aşkına ya.
bana öyle biri baksa varya kanka falan olsa dinlemem keserim uzar giderim sanki kolama hap atcak gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Eveet gittim, eğlendim, dağaldım geldim. Adamların albümler vasat ama sahnelerine laf yok, gayet iyiydi. Bayaa bayaa içtim çok deli ortam vardı, çok ayrıntı var ama yazmaya dermanım yok. sadece şunu söyleyim, HEPİNİZİ SEVİYORUM (ne alaka ya)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

ya jedi cım nasıl anlatıyım bilmiyorum. abi grubu bende pek sevmem ama amcamlar sahnede iyi coştu. e bide biz ortamda kaynaşınca elemanlarla güzel bişeyler çıktı. bir kaç güzel insanla tanıştım ayrıca, onların numarasını almayı unuttum :) neyse ya ama jedi cım ne diycem ya feridun abinin durumundayım ah nekadar az duydum ne kadar az söyledim, o yüzden uzun uzun seni seviyorum de bana jedi. hatta daha çok insan desin. sevgiye ihtiyacım var ulan. ömer hayyam lığım tuttu. sarılmam lazım birilerine, somrada deli gibi ağlamam lazım.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...