Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kotu Gunler BAslıyormu Ne...

Llama

Öne çıkan mesajlar

Isle ılgılı sorunlar yasamaya basladım delırdem sımdı :)
Suan ıste en kıdamlı garsonum (ıyımı,kotumu bılmıyorum) herseyde benım adım gecıyor sunu yap bunu yap falan fılan...Ama Suda var calısırken patron benım calısmamamdan yakınıyor elımde gelenı yaptıgımın farkındayım sankı hersey ebn koscakmısımmı? gelıyor acaba (bunlar hep olumlu dusunmem ıcın)
Ya bırde benım patrondan 180 mılyon kadar alcagım var acaba dıyorum benı ısten sogutupta bu parayı alamayayım dıyemı yapıyor bu gıcıklıkları....[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
Çevremizi Temiz Tutalim...
icQ=150389142

Sosyal ağlarda paylaş

herkez oyle dıyorda adamdan 20 mılyon ıstıyorum 10nu bugun dıyer 10nuda yarın vereyım dıyor yahu bu cafedenın gunluk kazancı 300 mılyonun altına ınmıyor allagım para adamı ne hale getıryor yahu (ha bu arada parasında degılım benım emegım o)[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
Çevremizi Temiz Tutalim...
icQ=150389142

Sosyal ağlarda paylaş

Allah Kolaylık versin..
Ne diyeyim..Benimde 300$ borcum vardı bisitletciye,2 haftada ödedim 200ünü..Halende ödemeye çalışıyorum :P

Borç yiğidin kamçısıdır..(bkz: indiana cons)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
XTR TEST ViDYOSU:Click
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...