Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müzik tercihleriniz...

_Phoebus_

Öne çıkan mesajlar

Slmlar... Arkadaşlar aranızda yeniyim ve birşey sormak istiyorum...
Acaba ne tür müziklerden hoşanıyorsunuz neler dinliyorsunuz nelerden nefret ediyorsunuz?

Bu arada türkçe dinleyen, tercih eden, belli şarkıları beğenen var mı?
Teşekkürler...[hline]There is a difference between invisibility and invincibility...
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası 70ler 80 lerin rocklarından caza kadar uzananan bi yelpaze var bweğendiğim müzik tarzlarında.
nefret ettikelrimöe gelince
galatadan at beni/in haliçe tut beni gibi abuk sözlerle yazılmış yerli ve yabancı pop şarkıları

türkçe olarak
yeni türkü, mfö mpr ve ötesi severim[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar hosted by Profocio
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Iron Maiden diye bir grup var onu çok seviyorum. Ayrıca bir de Iron Maiden diye de bir grup var onları da beyenmemek elde değil tabi. Nefret ettiklerimi sorarsan, Iron Maiden dışındaki yeni bitme müzik gruplarını sevmiyorum, nefret ediyorum. Ayrıca ne tür müzik dinliyorsun diye de sorarsın sen şimdi o zaman da sana Iron Maiden derim, bu müzik türüne bayılıyorum. İnşallah seni aydıtlatmışımdır. Bi de sana tavsiyem, sen sen ol Iron Maiden dinle... :)
Up The Irons !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 03 October 2003 22:56 tarihinde demiş ki:
rock
rock&metal
trash metal
heavy metal
progressive rock
punk&rock
classic

bu adam benim ikizim gibi ya eheh. ben bi tek bunlara ek olarak arada scandnavian metal ve death+black metal de dinlerim. metboy gözümsün abi. ;)[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne tür müzik dinlerim? Hoş.
Değişir genelde. Değişmeyenleri yazayım en iyisi :
Metallica,Radiohead,Coldplay ve Muse. Bu dört grubun her türlü şarkısını(metallicanın son albümü maalesef hariç) dinlerim.
Ama ne "metalci"yim ne de "küsürat"cı.. bu müzik hoşuma gidiyor işte, o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

melodik, duzgun sozlu, ve yapiminda emek harcanmis her turlu yapit hosuma gider.

sevdigim tur budur demekden nefret ederim, ancak illa birsey tarif etmek gerekirse, '70 rocknroll ve thrash metal hosuma gider, ayni zamanda klasik muzik[hline]If we die, we all die together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...