Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MP3 player ne tavsiye edersiniz ???

AMO

Öne çıkan mesajlar

paranız varsa en iyisi creative zen 'in en yeni versiyonu...
20 gb 300 dolar ufacık...
ipoda çok rahat koyar. ipodun aynısı 100 dolar farkediyo.
audio olayında herşeyim creativedir. ve hep de memnun kaldım creativeden. ekran kartlarını bilmem tabiy. ama seste süperler.[hline]Lloth 'udtila naut saph lil gow del nindol k'lar! a.k.a. çöplükler çöpe, paticiğe değil!
Sosyal ağlarda paylaş

i-riverin ayrı mp3 hafızası yok. mp3 cdsi, normal müzik cdsi ve bilimum cd çalıyor. bence bir mp3 playerdan çok daha avantajlı. hem ucuz hem daha işlevli.. Daha dayanıklı.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

GenX marka bir tane aldım geçenlerde..256 MB..140$+KDV (2 yıl garantili türkiye fiyatı)
Gigabytelık hafızası olanlardan edinmek istemedim lakin içlerindeki flash memory değil ,microdrive benzeri şeyler..uzunlafın kısası içeride çalışan mekanik bir aksam var ve sert sarsılmalar bile tehlike yarattığı gibi ,düşme vesairede tamamen bozulabilecek hadiseler..
Aldığım alet 256 MB ,memory stick görünümünde anahtarlık gibi ,ama üzerinde ufak bir dot matrix LCD display var..yaklaşık 30x96 sanırım dot matrix..Şarkı adı ,equalizer ayarları ,play/stop/pause ikonları ,batarya göstergesi vs. vs. ferah bir biçimde görünüyor..Mavi arka ışık var..Aynı zamanda memory stick ,bir ucundaki kapağı çıkarınca USB girişi var..+aletle beraber USB uzatma kablosu da geliyor evdeki bilgisayarın arkasına ikide bir uzanmamak için..
MP3'leri convert edip atmıyor içeriye..yani kalkıp da arkadaşa gidip aleri USBye taktığınızda garip formatta bir hadise çıkmıyor..(Benim eski nokia 5510 felan convert edip atıyordu...sanırım çoğu alet copyright olaylarından dolayı veya tüm formatları desteklemedikleri için convert ediyor)Takınca harddisklerin yanında başka bir Drive olarak çıkıyor..İçine kopyalanan MP3leri direkt çalıyor..8-256 Kbps arasındaki Mp3leri çalıyor..Yani kısacası her türlü formattaki mp3 ü çalıyor..tek küçük kalem pille (AAA) 5 saat kadar çalıyor..
Mikrofonu var kendi üzerinde ses kaydedip direkt içeri atıyor..
Kendi menüleri üzerinden Format,delete gibi işlemler mümkün..
Volüm gayet iyi ,en yüksek volümde beraber gelen kulaklıkta bir boğulma olmuyor..zaten en yüksek volüm de rahatsız edici derecede yüksek..
Kulaklık girişi standart ,herhangi bir kulaklık da oluyor..

Böyle işte..Küçük ama işlevsel bir alet.. Keşke şu da olsaydı diyebileceğim bir radyo var..O da olsaydı hiç bir eksiği kalmayacaktı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...