Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Roberto Carlos Fenerbahçe'de

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

said:
ya roberto carlosu hayranlıkla izlemediğini, cm fm oynarken takımına almaya çalışmadığını, bjkye gelmesini istemediğini söylersen eğer eminim yalan olur

iyimisin sen ? bırak reel hayatımda tanımanı, burada bile beni tanımadan böyle saçma sapan fikirlere nereden kapıldın yahu :)

beyin okuma falan mı yapıon ^.^
Sosyal ağlarda paylaş

çok amerikan filmi izlediğimi nerden bildim dostum burada bile beni tanımadan böyle saçma sapan fikirlere nereden kapıldın yahu
.

çelişing 40 oldu.
her lafınla biraz daha çoşuyorsun.
hadi bakalım kim daha çok çelişcek.

[ Mesaj 08 Haziran 2007, Cuma - 01:29 tarihinde, Stifler tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bülent Akin: Ben bir tane daha tavuk yemek istedim. 'Tavuk yok' dediler

Canaydın: Ribery diş fırçasını dahi götürdü

Adnan Bolat: Fenerbahçe R.Carlosun posterini alır.

Demirören: "Carlos ayarında futbolcu alacağız"

ROBERTO CARLOS: ŞAMPİYON FENERBAHÇE EN BÜYÜK FENERBAHÇE

bitti. dağılın.

[ Mesaj 08 Haziran 2007, Cuma - 01:41 tarihinde, Stifler tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yok tabi de burada konusuyoruz güzel güzel bu tavrınla bile anlaşılıyor söylediklerimin doğruluk payının yüksek olduğu :D

deniz umarım şaka yapıosundur yoksa cidden sorunların olduğuna inanacam. başkasının görüşlerini hep kendin yazmaya çalışıyorsun. demirören bişi yazıo hadi sizde diyin bu boyle olmaz demi objektif bakın falan diosun, ben neyını kıskanayım dıyorum carlosun sen kalkıp benım goruslerımmıs gıbı kendı agzından yazıosun. umarım bunlar şakadır :)

bu arada stifler sen yeni çıkan gazetenin pazar ekimisin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...