Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WOW - Bilgisayar Performansı

Mortis

Öne çıkan mesajlar

said:
1: The true reason why your FPS sinks so hard, is a buggy HSR (Hidden Surface Removal) and the Triangle Setup in the graphic engine.

2: Objects which don´t need to be counted ARE being counted.

3: The "old world" has been programmed with higher quality so the bug doesnt matter soooo much as in BC

4: Because of the mass of the data there is no patch, eventually the whole world has to be completely new coded.

Bu da US forumlarından birinin teorisi :) Azınlık değil aksine çok büyük bir kitle bu sorunu yaşıyor ama hala Blizzard'dan tek bir mantıklı açıklama yok. WTF sildirmekten ya da driver tarihlerini sorgulayıp güncelliğinin kontrolünden öteye gidildiğini görmedim.

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=97850645&sid=1&pageNo=1

Ne hikmetse raidlerde yüksek fps aldıklarını öne sürenlerden bugüne kadar tek bir ss göremedi o forumlar. Laf olsun torba dolsun diye gerek şehirlerde gerekse raidlerde maksimum ayarlarda 100 FPS alıyorum diyen çok gösterebilen yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
abi min 48 fps diyosun zaten. 100 olsa ne olacak, yine en ufak bi takılma olmadan oynuyosun işte.

Ya hiza olsun die yazdim, bu kadar zorlanan bi makina ile bunlar aliniyor anlaminda.

Tamam su an guzel oynuyorum belki evet ama onceki islemci E6600'du, 2.4Ghz standart hizi vardi onuda 3.2 de calistirirdim ama FSB filan daha dusuktu tabi, onunla SW'de 25leri gorurdum en dusuk. Demek ki benim anladigim FSB yi arttirmak islemci hizini arttirmaktan bile daha etkili ise yariyor bu oyunda. Tabi baska etkenlerde var ama yuksek fsb = win gibi gozukuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...