Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior'da berserker rage yok ?

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

said:
Rogue vs warrior da Rogue'un galibiyeti biraz zor gibi geliyor bana misal;
Kafası çalışan warrior görür zaten evasion açıldığını armut gibi vurmaya devam etmez basar intimidating shout'u izler rogue'un gezmesini trinket kullanır dersenizde bende stun lock için aynısını yaparım diyebilirim...Evasion'u gözünüzde büyütmeyin karşındakide karpuz kollu değil plate giyiyor , overpower'da deadwish ve allah muhafaza warrior'u critlediyseniz enrage'le 1.8K vurur bleeding effectle falan zaten evasion bitene kadar normal dmg yemiş gibi olursunuz 2 overpowerla...
Hem Rogue hem Warrior arensı ve bg'si görmüş olarak anlatıyorum bunları...Yukarda dendiği gibi akıllı rogue full HP'li warriora dalmaz Duel dersenizde zaten bütün cooldownlar+trinket+şans denklemiyle neler olmazki diyorum:D

hayır neden direk evasion örneğinden başlıyorsunuz o'nu anlamıyorum, combat evasion ile mi başlıyor ? burada şu şunu keser vs gibi basit tartışmalara girmek istemiyorum, ama bir şeyi örneklerken mantıklı olun.

[ Mesaj 06 Haziran 2007, Çarşamba - 17:36 tarihinde, Exceed tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...