Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gitar

shapshal

Öne çıkan mesajlar

Müjdat Gezen Sanat Merkezi, klasik gitar eğitimi iyidir, biraz pahaladır, özel ders de değildir, ama iyidir. Ben 1yıl gittim çokda memnun kaldım. Ama özel ders dersen Hoşseda yı bende tavsiye edebilirim maltepe de bide bir yerde daha vardı, oraya da belli bir süre gittim. ICQ dan ayrıntı istersen veririm.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Nerde oturuyosun ? Eger göztepe taraflarındaysa bak Pop gitar ogreten bi yer war , klasik de ogretıyo sanırım.. Tarif ediyorum ;
Minibüs caddesınden direk çıkıyosun göztepe ışıklara kadar göztepe ışıklarda in minibüsten ve dümdüz yürümeye başla, 10-15 metre sonra sagda fırın gibi bi yer cıkıcak , kurupasta fln yapıo unlu mamuller yapıo, onun hemen yanında bı merdıven war onunde Yamaha Music Club diye bir pano var..Ordaki merdivenden dumduz bınanın arkasına git ve saga don, yıne merdıven war ordan cık 1. kat adamın yeri.. 12 saati 50 milyon ki ben klasık derslerımı 2 saati 50 mılyon yanı 12 saati 300 milyon a aldım amma ve lakin bu adam aşırı ucuza dogru temel verıyo..bi dene derim..Sonuçta gitarı ogrenmekte hocanın katkısı oldugu kdr senın de oturup çalışman gerekıyor hele ki yeni başladıysan..[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm inside open your eyes
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 02 October 2003 16:51 tarihinde demiş ki:
12 saatini harcayim 50 milyonunu aliyor o adamlar..[hline]anlattiklarim karsimdakinin anladigi kadarsa benim sucum ne!?

ya 3 ay gıttım ben ve adam elektro dersı vermemesıne ragmen 12 saat 50 mılyona elektro dersı aldım ve bı suru kaynak yarattı ve şu anda da o adam sayesınde adam gibi çalıyosam çalıyorum, biliyorum da konuşuyorum ..
Ayrıca bu sadece bı onerı ve sana deıldı shapshal arkadasımızaydı..[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca yanlış anlama olmasın oturup da 12 saat calışmıosun belirli gunlerde 1.5 saatten çalışıyosun ve istedigin zaman gidip oranın ımkanlarından yararlanabılıosun, adamdan bilgi alabılıyosun hele kı evın yakınsa muthiş avantaj..[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

illede anadoluda olsun diyorsan kadıköy de var sütüdyo hip-hop boğa heykelinin ordan giriyosun kentaki varya fırayd çikın
o sokaktan ilerde orda çok sağlam bi gitar hocası var tavsiye edilir.
Avrupa yakasında da Bora Uslusoy bu işi en ciddi yapan arkadaşlardan birisidir.
Taksimde tünelde onun yeride.
buyrun[hline]
"But he's the sort who can't know
anyone intimately, least of all a
woman. He doesn't know what a woman
is. He wants you for a possession,
something to look at like a painting or an ivory box.

DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Dela bana burda kac yıldır gıtar calıon ne calıon adam msn geyıklerıne sokma pls,
ben de çalıyorum dedigim yere gittim ve biliyorum ki ; cok guzel bi yer ve hoca da başlangıc ıcın hıc fena deil, gerek armoni dersleri olsun gerek nota bilgisi vs vs adam bunları ogretebılecek kapasıtede ve parada gozu olmayan biri 1 yıl gıttım bırak da tanıyım bıraz , her allahın gunu ordaydım , temel almak için ideal ve ucuz bi yer..
Anadolu yakası demiş ,ama taxim ne alaka anlamadım nese uzatmıcam..[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

Numarası var ; 02165652745
Ben klasik 2 sene caldım ve bunun 1 senesınde de buraya gıttım..Başlangıc ıcın gayet avantajlı bı yer..Şu anda elektro calıorum ve adam elektro uzerınde uzman olmamasına karşın gayet başarılı oldugunu soleyebılırım..Uzmanlık alanı klasik.Ayrıca gitarın yoksa ve almak istersen orada guzel gıtarlar satıyor ve dersine gelenlere de cok iyi fiyatlara verıyor..Bir dene bence.. Hem paran cebınde kalır hem yakın .. hem de ogrenmiş oluyosun..[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...