Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amnesya.com - Ailecek Kafayı Yedik...

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Bu yukardaki site 20mayısta açılmış o günden bugüne 63218kişi denemiş bilmecelerin sonuna varabilen yok.
biz en son 35te kaldık uğraşan varsa hint falan verebilir memnun olurum :)
bilmeyenler için kısa bilgi :
Mantık,genel kültür,araştırma,zeka,bakış açısı,azcık software kullanımı istiyo bulmacalar.Flash ve webdesigner 2kişi tarafından hazırlanmış bu tüm olaylar.Son bölüme gelmekten çok korkuyoruz acayip paranoyak olduk odamızın biyerinde şifre falan var gibimize geliyo bazen :D İnce espriler ve ipuçları var eğlenceli de aynı zamanda.Mesela şuana kadar yaptıklarımızda bilgisayarın tarihini değiştirmemiz gerekti hint almak için,yada korna sesini mors alfabesi yaptık inceledik,ascii alfabesini ezberledik sanırsam , binary toplama yapabiliyoruz ve anagramlarla debelenmeyi öğrendik :D
Çok saran bi oyun ama öyle 2dakkada çözüp ilerleyebilceğinizi düşünüp hayal kırıklığına uğramayın bizim 2 saat 8kişi ekrana baktığımız anlar da oldu :)

[ Mesaj 02 Haziran 2007, Cumartesi - 06:50 tarihinde, Darqainu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]
4.de ir sürü şey buldum ama sonuca gidemedim ya..resmin içine bakarsak "ambrus" yazıyo..önce harfleri falan değiştirdim bişi çıkmadı.sonra asıl resimde mercedes vardı.mercedes ambrus diye aratınca bi kadın çıktı ancak vin diesel ile ilişkisini bulabilmiş değilim..vin diesel - ambrus - mercedes diye aratınca bişielr çıkıyo ama italyanca sanırım..tıkandım şu an
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]
o dediğini demin google translate ile italyanca sitelerden ettim de=)ikisinin de filmlerine bakıorum bi bulamadım benzerlik delircem
[/spo]

edit tamam oldu..çok bomba bağlamışlar...kafayı yemiş bu adamlar=)

[ Mesaj 02 Haziran 2007, Cumartesi - 13:24 tarihinde, Gilean tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

haha evet o vin diesel olayı süfermiş, karımla pek güldük

yalnız sonrakinde patlamış durumdayım, bön bakıyorum resme şu an

edik; şu vaadedilen ufak ipuçlarından saçsanıza ortaya biraz ;P

[ Mesaj 02 Haziran 2007, Cumartesi - 13:52 tarihinde, Nefr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...