Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Alonsus Realm Başlığı

aente

Öne çıkan mesajlar

Rimmt Undead Warrior
alonsus açıldıından beri oynuyordum :) hatta healmeh'i tanıyorum ben türk olduğunu bilmiyordum hah :D
ama transfer ettim 2 gün önce Bloodhoof'a. çok rezil bi realmdı bence. orgrimmar hayalet şehir gibi. ah'de hiç bir şey bulunmuyor. Savagery yaptırcak adam bulamamıştım günlerce. sonunda transfer...
Sosyal ağlarda paylaş

alonsus'ta hangi guild'deydin? esasında biraz renksizdi alonsus dediğin gibi. serverda daha black temple a ayak basacak guild yok sanırım. ah'nin de şenlenmesi daha 1 ay öncesine dayanıyor o da neşelenmekese tabi, farmlerların istilasıyla hammadde patlaması, normal satıcıların fiyat kırmalar yüzünden yan basması vs. ez'lerin bizim servera gelmesiyle ortamda biraz kıpırdanma oldu gaudium dağildı yok novum oldu falan. neurosis, ascendance, novum, ez, no problem 70 tayfasının çok olduğu guildler bir de bizim solid var tabi. biz de henüz bt'ye geçemedik gerçi, yazın daha artar mı söner mi ortam bilemiyorum ama lf tank for sl pls.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun bir süre Malice'deydim pek raid yaptığımız yoktu daha sonra Gaudium a geçmiştim 2 hafta kadar oynadıktan sonra karakteri bırakmıştım elemanlara ısınamadığımdan =) en son transfer etmeden önce login olduumda Malice aynen duruyordu, çok iyi insanlar ama raid yapamıyorlar pek herkez meşgul :(

[ Mesaj 05 Haziran 2007, Salı - 18:52 tarihinde, ermynorac tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara bizim serverda vangelis ya da vanglis (tam nasıl yazıldığını hatırlayamadım) vardı sanırım gauidum'da sonra onu da göremedim o da mig. ledi sanırım karakteri. ben bi kere türk guildi işine girdim bir daha da zor girerim. herkes bir triplerde raid yok, class mantığı yok, herkes ben büyüler atayım, dpsler yarayım derdinde. adı "me smash you die", ben istedim diye öle yapmışlardı geri istiyorum lan istiyorum haklarını haxx0r. tipler ne raid ne birşey mantıklı mantıklı anlattım healar yok tank yok fln, basmadı kafaları bir de laf sokmayı denediler ki, dedim kktnxbyglhfgetalife arazi oldum solide 7 türk gaynaştık yabancılarla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...