Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S&M Yeniden?

VashTheStampede

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşalr.Geçen MTV'de Nothing Else Matters klibi çıktı(nasıl olduysa.Bugünkü gibi Top 10 at Ten değildi hem) bilirsiniz MTV klip sırasında bazen alttaki ufa bir kutuda haberler yazar.Orada Metallica ile ilgili bir haber vardı.Metallica bir orkestra ile turneye çıkıak gibi birşeyler okudum(ama tamamını okuyamadım)sormak istiyorum.Doğrumu?Doğruysa Türkiye'ye gelirlermi(gelseler ne güzel olurd bee)[hline]I don't know how it is but she has the power
She can make me laugh when I wanna cry (oh yeah)
She tells me that I'm in control but I know it's just a lie
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw zaten S&M derken orkestra kastetmiştim.Turne olsa DVD çıkarmıydı bee(amma uzun olurdu haa turne olsa:)) Valla bu sene TÜrkiye'ye gelecek efsanesi dolaşıyor bizim buralarda(ben dudum valla bir yerde otururken)gelse iyi olur.Orkestra olsun olmasın giderim(de orkestra olsa daha iyi gibi:))Geçen geldiklerinde okul vardı gidememiştik(okul zamanı olduğunu hatırlıyorum arkadaş okuldan arazi olup gitmişti o bahaneyle 1 hafta gelemdi.Ben devamsızlığı dah ao zamandan yediğim için kalmıştım:()[hline]Ölümsüzlük onu yanlız yaşamanız gerektiğini anlayana kadar güzel bir düşünce gibi gelir.
-Vampire Lestat-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 02 October 2003 17:20 tarihinde demiş ki:
abi ii de orkestrayla frantic ya da st anger çalmıycaklar heralde?[hline]Verni gülümsüyor sayfalardan
10 yıl öncesi, thrash blowing all
Peki neye sahipsin ölmeye değecek kadar?
the action brings reaction

Allah korusun.St.Anger Belki(ama büyük bir belki) ama Frantic çalarlarsa ölrüüm herhalde.Bir sürü güzel şarkıları var onalrı çalsınlar:))[hline]Ölümsüzlük onu yanlız yaşamanız gerektiğini anlayana kadar güzel bir düşünce gibi gelir.
-Vampire Lestat-
Sosyal ağlarda paylaş

yapmayınya orkestra ile türkiyeye gelmezler ya adamlar amerikada sadece 2 konser werdi 99 da şimid bide avrupyamı gelcekler?

tabi coke coke coke coke festivaline falam gelirlerse coke coke lerde pok gibi para war getirirler...yani ben james olsam orkestra ile türkiyeye gelmem![hline][b] Ehem Ehem Blabla bla balablabla
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...