Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Lan Party

Chemical

Öne çıkan mesajlar

çok sıkıcı bu oyun lan -_-

(ama oynuyorum 5 dakkadır)

üstlü altlı iki sepetinde aynı hızda hareket ettiği kısım bitirdi beni anca son hakta geçtim sonra da öldüm. şimdi ise oyunu kapatıyorum. ayrıca oyun fizik kurallarını ihlal ediyor, yumurta hareket eden sepetten dolayı yana doğru hız kazanmıyor -_-

[ Mesaj 07 Haziran 2007, Perşembe - 02:24 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yumurta böyle devamlı "ne oynayalım" diyen, kendisi bir oyun önermekten aciz olan ve biri oyun önerdiğinde kendi gibi bir başka pasif şahıs herhangi bir alternatif önermeden o oyunu oynamayalım dediğinde manasızca destekleyen insanların oyunudur. Kafelerde oyun oynamadan boş yere para harcanılmasını temsil eder, oynamayın.

[ Mesaj 07 Haziran 2007, Perşembe - 03:00 tarihinde, arcane tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gelirken yanınızda kütük getirmeyin, daha önce getiren olmuştu şimdiden uyarayım.

Sene 2001. Olympos buluşması. İlk kütük ozaman gelmişti aslen, babacum getirdiydi. Fotoğrafları bile duruyor o buluşmanın bende, candan aldım hehe.

...
......

6 sene olmuş lan oha ühühüh

[ Mesaj 08 Haziran 2007, Cuma - 02:15 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...