Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

children of men - son umut

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

Bende şimdi bitirdim filmi güzeldi ama sonu tatmin etmedi.Havada kaldı film biraz.

Spoiler

Herifin kızı çiftlikten kaçırırken arabanın çalışması için ittiği sırada arkadan herife doğru havlayarak koşan köpeklerin adamın yanından paralel yada başka yöne doğru gitmeleri biraz saçma olmuş.Ayrıca filmin sonunda İngiliz askerlerinin arasından geçerlerken mantıken askerlerin anne ve bebeğe el koymaları gerekiyordu ama yapmadılar...

Sosyal ağlarda paylaş

Asriel said:

Bende şimdi bitirdim filmi güzeldi ama sonu tatmin etmedi.Havada kaldı film biraz.

Spoiler

Herifin kızı çiftlikten kaçırırken arabanın çalışması için ittiği sırada arkadan herife doğru havlayarak koşan köpeklerin adamın yanından paralel yada başka yöne doğru gitmeleri biraz saçma olmuş.Ayrıca filmin sonunda İngiliz askerlerinin arasından geçerlerken mantıken askerlerin anne ve bebeğe el koymaları gerekiyordu ama yapmadılar...

Köpek muhabbetini hatırlamıyorum şimdi de, askerler, direnişçiler ve geriye kalan herkes o diğer sahnede öyle bi dumur oluyo ki bebeğe, tamamı belki hayatında gerçek bi bebek görmemiş, 2 saniye önceki çatışmayı falan, herşeyi unutuyolar. O sahne acaip etkileyiciydi bence.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...