Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sap'ım

Natural

Öne çıkan mesajlar

varya kızın teki bunu görse (artık jaheria mıdır arvil midir bilmem) ölürdü gülmekten
bir yığın adam SAPIIIIIIZ! diye yırtınıyo
hayatınıza devam edin kardeşim günün birinde biri mutlaka çıkar aceleniz ne
çıkmazsa da bölünürsünüz artık[hline]Borbag: 17 yıllık kıdemli sap. kariyerini başarıyla sürdürüyor. Uzmanlık alanı şehirlerarası ilişkileri yürütememek,şehiriçi bulamamak. Hala mutlu, yakında bölünerek çoğalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazorJimmy, 28 September 2003 23:55 tarihinde demiş ki:

Sonra aynı insanlar "KARIM VAR DERDİM VAR" diye forum açıyorlar..

Şu olaydan yakınmayın dostlar.. Sonra ilerde çok ağlarsınız :P[hline]"Mess with the best, die like the rest" productions brought to you by
RazorJimmy @ ICQ# 12858821

forum açılmaz topic açılır![hline][b] Ehem Ehem Blabla bla balablabla
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazorJimmy, 28 September 2003 23:55 tarihinde demiş ki:

Sonra aynı insanlar "KARIM VAR DERDİM VAR" diye forum açıyorlar..

Şu olaydan yakınmayın dostlar.. Sonra ilerde çok ağlarsınız :P[hline]"Mess with the best, die like the rest" productions brought to you by
RazorJimmy @ ICQ# 12858821

forum açılmaz topic açılır![hline][b] Ehem Ehem Blabla bla balablabla
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Valla gençler, okul ortamını iyi değerlendirin. Çünkü şu an çevrenizde bir çok kız var. Bilgisayara, frp'ye ve bilimum kızların yüzde 90'ının ilgilenmeyeceği şeylere kapılmayın. (hiç ilgilenmeyin demiyorum)
Unutmayın insan sosyal bir varlıktır, ve bilgisayarda oynayacağınız hiç bir oyun sizi, hoşlandığınız kızın elini tuttuğunuz zamanki kadar heyecanlandıramaz.
Okul bittikten sonra çok kız ararsınız ama bulması çok zordur.
Bir de ortama uyun, kızların yanında kendiniz gibi olmayın, çok fazla beklentilere kapılmayın (hepsinde minimum gereksinimler var zaten :)). Ama biraz önce yazdığımı da çok abartmayın, dengeyi bulun.
Bir de size Puşkin'in "Gizli Günce" adlı kitabını öneriyorum. Okumak için biraz mide lazım (ki ben erkeğim düşünün yani) ama mükemmel fikirleri var adamın. hemen 2'sini yazıyorum.
- Kadınları elde etmenin 2 yolu vardır şehvet ve güven
Şehvetle kadınları elde etmek kolaydır, kısa süreli bir ilişki yaşarsınız ve biter, yani çabuk kaybedersiniz (böyle elde edilen kadınlara bağlanmamak lazım)
Güvenle kadınları elde etmek çok zordur, ama bir elde ettiniz mi kaybetmek de çok zor olur, ilerde seçmeniz gereken ilişki budur.
- Aynı tanrıya farklı tapınaklarda tapınabilirsiniz. (kitabı okuyanlar ne dediğimi anlayacaklardır)
kendinize iyi bakın
not: peki ben sap mıyım?, bu durumda Yıldırım babanın öğüdünü dinlemek gerekiyor.[hline]Yıldırım baba günün birinde demiş ki:
"Varsa bir durum, yapalım açık oturum."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 28 September 2003 22:09 tarihinde demiş ki:
en güzeli beynini yıkat. sap olmanın faydalarıyla doldur rahatlarsın . *!Beyin yıkamayla ilgili topice gönderme yapmaktadır*[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

nerede yıkatılır, varsa adresini falan versen sevabına. :)
ben bir türlü kabul edemedim gitti saplığı:(
gerçekten artık çok rahatsız olmaya başladım bunu kabul edememiş olmamdan...[hline]The light will prevail hence wisdom is gold
Sosyal ağlarda paylaş

aurora sen dişi diil miydin
dişiler sap olamaz almayıs sizi aramıza :hrr:
bi raconu var bununda yani[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler saplıgınız tek nedeni kendinize aradığınız bi karakterde birini bulmak istemeniz... Atıyorum böyle rüylarınızda hayalinizde olan biriyle tanışıp sevgili olmayı istersiniz
Onu takmassan eger etrafına bak bir sürü kız war ama sen gene onları begenmeyip hayatının beyaz atlı prensesini bekleyeceksin .. :P
O da kolay kolay gelmez ama cesaret ve kısmet işi ehue[hline]===ShocK===

Sosyal ağlarda paylaş

Yaw gelde sap olma simdi.Bu kadar zamandır sapım(ehe mecburi:)).Arada sırada denerim sansimi oyle hoslandigim bir tip olursa.Hep aynı sey olur ya kız istemez,ya sevgilisi vardır,ya odur ya budur cart,curt..
ve gelelim bugüne.yine oyle hoslastigim ve 1-2 haftadırda cok samimi oldugum bi kızla sansimi deneyim dedim.Ve noldu???kizin sevgilisi varmis:hrr:
gelde sap olma simdi...[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 27 September 2003 22:46 tarihinde demiş ki:
sapar birliği 1997 den beri bonepart tarafından kutlanan official 15 subat saplar birliğiyle baslamıs bi organizasyondur kız erkek herkese acıktır

budur... :D (saplara tavsiye, kendiniz gibi bir sapla tepkimeye girin)[hline]Hergele Nejat arsız karısını keserle rendeledi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
De-Jeavu, 29 September 2003 21:46 tarihinde demiş ki:
Yaw gelde sap olma simdi.Bu kadar zamandır sapım(ehe mecburi:)).Arada sırada denerim sansimi oyle hoslandigim bir tip olursa.Hep aynı sey olur ya kız istemez,ya sevgilisi vardır,ya odur ya budur cart,curt..
ve gelelim bugüne.yine oyle hoslastigim ve 1-2 haftadırda cok samimi oldugum bi kızla sansimi deneyim dedim.Ve noldu???kizin sevgilisi varmis:hrr:
gelde sap olma simdi...[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...

bir anda nedense kendimi gördüm aynı şey(ler) banada oluoyo![hline][b] Ehem Ehem Blabla bla balablabla
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...