Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jedi academy acil yardım

Soth

Öne çıkan mesajlar

Mekanda altıncı bır gecıt var orayı bulman lazım zaten ozaman bır boba ile sürtüşme yaşıyorsun. Sonra da zaten başına ödül yok gibi bişeyler deyip gidiyor ;)

Bu arada küçük bir hatırlatma ilerideki seçim için.
Karanlık taraf ilk başta güçlü gelebilir.
Ama sabırla aydınlanan ruh çok daha şeyi kavrar ve ulaşır.
Yani Side lara dikkat ;)[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

baba biraz daha acık yazar mısın:) bahsettiğin şeyi anlamadım ben daha yeni başladım oyuna daha birinci bölümde 3 veya 4. görevdeyim. 5 tane bomba yerleştirmiş elemanlar onları etkisiz hale getirip gemiye geri dönecem ama dönemiyorum[hline]Carternas Demarcus lvl 50 champion
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Oyunu Sen Bırak Orası Daha En Basit Bölümleri Orayı Gecemediysen Sen İlerde Napacaksın????
Bu Arada 5nci Bombayı Etkisiz Bıraktıkdan Sonra Aynen Geldiğin Yollardan Geri Dön Eğer Harbiden Bütün Kapılar Kapalıysa Oyunda Bi Hata Oluşmuştur Yeniden Başla Oyuna....Oyunun Cok Bugları Var Bazen Belli Yerlerde Oyun Takılıp Kalıyor Öyle Durumlarda O Bölüme Yeniden başlaman Gerekecek..

Sevgiler Saygılar

[Bu mesaj Mattshadow tarafından 30 September 2003 14:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ah be aşalaman için sagol. oyunun sonuna geldim hiç zorlanmadan o baştaki bölümle ilgisi yok. orda sanırım bug var ya da belli bir sürede geri dönmezsen kapı kapanıyor. çünkü şu dikkatimi çekti o bölümü ilk oynarken o giriş odasına geri döndüğümde içeride 3-4 tane stormtrooper vardı ancak 2. oynayışımda kapı açıktı ve adamlar dışarıdaydı. belki çok zaman kaybettiğimden olmuş olabilir diye düşünüyorum ama tarih oldu o bölüm zaten:P[hline]Carternas Demarcus lvl 50 champion
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...