Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Camlann

Durlag

Öne çıkan mesajlar

bi lvl 50 char olsun gidip /level bi tane açıcam direk (yüksek ihtimal animist)[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in K.A.L. (neophyte fletcher)
[bu mesajın Mirluin tarafından 15 September 2003 10:26 tarihinde değiştirilmemesinin sebebi mesajın bu tarihten sonra atılmış olmasıdır]
Sosyal ağlarda paylaş

Camlann suxx kısa süre girip birilerini kesip eğlenmek için ideal ama gidip de lvl kasmak artık orda suxx 200 kişi fln toplamda anca oynıyor veya oynamıyor o nedenle lvl kasman fln da bayaa zor olabilir..[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik.. Love to penguin

Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten kasılcak bi server diil ama bg karakteri yoksa lvl 50de yoksa hep lvl atlamak bayıyo... bide mag melldeki kulenin tepesine çıkıp oklamak var tabi :D[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in K.A.L. (neophyte fletcher)
[bu mesajın Mirluin tarafından 15 September 2003 10:26 tarihinde değiştirilmemesinin sebebi mesajın bu tarihten sonra atılmış olmasıdır]
Sosyal ağlarda paylaş

ulem thalion bi kre bil de konush camlannda gündüzleri her yer adam kayniyo...400 500 adam oluyo ki bu sayi normal serverlarda senin realminde olan kisilerden bazen fazla fazla olmasa bile o realmindeki adamlari kesemiyosun bildfiin üzere ama CAmlann da kac kisi varsa hepsiyle kapisabiliyosun :)

Ha bi de ben kelim ama bazilarimiz GÖBEKLİ :) (ve gadin dövmeleri var ona hic deginmiyorum)[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Bak bak biri kel biri fodul bana kalkmış ankaralardan laf yetiştirmeye çalışıyorlar, cafe kuşu test şempanzeleri sizi..

Artık o kadar da göbekli deelim hem ;) dur ulen ben yapacağımı biliyorum... bekleyin anacıım5 dak sonra sizi tüm cihanı aleme deşifre edecem maymun olun....[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik.. Love to penguin

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBLeSSe, 23 September 2003 11:01 tarihinde demiş ki:
Uğramayın Ev Arkadaşımla valla gözünüzün yashına bakmam keserim o parmaklarınızı!

mujxx house m8 ;)[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

heheh [.img]http://blablabla.jpg[/img] tagları arasına koyarsan olur
Tabii birinci img tagındaki .'yı çıkart ordan..

Bu arada resim'in internet üzerinde olması gerekiyor.. Yani kendi bilgisayarındaki bir resimi fln koyamazsın..

( hoş tagları yazdım ama çıkmayabilir )
[hline]

[Bu mesaj Thalion tarafından 23 September 2003 14:59 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Thalion tarafından 23 September 2003 15:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Thal,

Ben seni ev arkı olarak kabul ettimde buna benzemiordun, Bugun mutationa uğradıysan eğer lütfen aksham ben efe gelmeden Pılını pırtını toplayıp yok ol!
Korkarım falla pişirmeye falan kalkarsın sen şimdi![hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

hade leeen saçını süpürge edecektin hani bana ? hani hizmette kusur olmayacaktı yoksa tüm o verdiğin sözler köprüyü geçene ay pardon birlikte eve çıkana kadarmıydı ..

Yoksa kandırdın mı beni..

Yedim ulan seni akşam görünme bana..[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

"köprüyü geçene kadar AYI ya DAYI dicen"
Bak sende kabul ediyorsun =oP
Konu bu deil, sen mama yapıcaktın ben deil ! anlashmamız bu! hane sen ii ahçıydın!
Ben kimseye sacımı süpürge etmem canımcım=o)
Al işte daha şimdiden bashladık
Hihihi[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...