Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

efsane sololar

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

o solo deil de hane şarkı duruktan sorna kemanlarla girdiği yerde slashin klipte piano üstünde çaldığı yer war ya november rain de o da en aşmış riftir öle bişiki çok yawaş ama öle bişiki sanki biri seni tutuo böle o yawaşlıkta bi yücelik gelio müziğe içindeki bütün azmış duyguları yawaş yawaş weriosun dışarı birden daıtamıosun..[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

en efsane solo metallica - one dır. Gerisi yalan. :D[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen karışık seslerden oluşan soloları pek sevmem, soo atmış olmak için çalan bazı elemanlar var, gitar mı çalıyosun beyinmi s.kiyosun dedirtti bi çok kez ama billy corgan ın smashing pumpkins teki ve tom morello nun ratm deki sololarına hastayım bi solo bi parçaya bu kadar mı uyar dedirtti 2 side[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

deep purple - lazy
Led zeppelin - heardbreaker
Guns n roses - Knocking on heavens door
Pink floyd - shine on you crazy dioman
the doors - roadhouse blues
jimi hendirx - let me stand next to your fire[hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact."

- Homer Simpson
Sosyal ağlarda paylaş

horace abi +1
artı dark side of the moon albumunde 7.track efsanevi olmasa bile guzeldir ama eger karıstırmıyosam en iyi sex parçasımı ne seçildi kendisi (enstrumental-az bi öküzlk katsayısı olan biri olarak uzunca bi solo dicem)

led zepp. konser sololarıda efsanevi olmasada uzun ve kafa ütmeyicidir..

sonacıma gnr yazmışınız zati(velvet revolversin albumu nooldu yaa?)

solo olmasada bana göre efsanevi doors spanish caravan var.(zivzivzivziv zivziv zivzivzivziv zivziv)

d.theater-home da gzl...
öle yani[hline]We are accidents waiting,waiting to happen
-Radiohead(There There)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 16 September 2003 01:16 tarihinde demiş ki:
Master of Puppets ın ortasındaki soloyu çok severim ben[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

+1
+opeth - a fair judgement
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 17 September 2003 00:28 tarihinde demiş ki:
şahsen karışık seslerden oluşan soloları pek sevmem, soo atmış olmak için çalan bazı elemanlar var, gitar mı çalıyosun beyinmi s.kiyosun dedirtti bi çok kez ama billy corgan ın smashing pumpkins teki ve tom morello nun ratm deki sololarına hastayım bi solo bi parçaya bu kadar mı uyar dedirtti 2 side[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep

senin bahsettigin solo degil distorsion
farkli seyler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arthur_HellsFire, 21 September 2003 08:46 tarihinde demiş ki:
Metallica - Nothing Else Matters
Akustik gitarla yapılmış en iyi sololardan biri diye düşüniiirim

Tamam da nem ın solosu akustik gitarla diilki, bariz elektro hatta disto yani. :)[hline]WtF!?!?!

greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Autumn, 20 September 2003 00:41 tarihinde demiş ki:
said:
Aegean, 17 September 2003 00:28 tarihinde demiş ki:
we rise in pain...
soon we'll sleep

senin bahsettigin solo degil distorsion
farkli seyler...

disto ne solo ne yapma yahu, sanmıyorum pek alternatif dinlediğini ona dayanarak söylüyorum farklı 2 türden bahsediyosun, sen gidip bi smashing pumpkins e gnr ya da slayer solosu koyarsan zaten direk şarkıdaki ruhu öldürürsün, ayrıca solo beyin siten sesler değildir bence, unaccaptable yani[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 22 September 2003 20:16 tarihinde demiş ki:
said:
Arthur_HellsFire, 21 September 2003 08:46 tarihinde demiş ki:
Metallica - Nothing Else Matters
Akustik gitarla yapılmış en iyi sololardan biri diye düşüniiirim

Tamam da nem ın solosu akustik gitarla diilki, bariz elektro hatta disto yani. :)[hline]WtF!?!?!

hayır nem in solosu akustik
Sosyal ağlarda paylaş

esas sololar (5. dakka civarında başlayan) elektro sololarıdır onlara akustik demek ayıp olur.
ha ama akustik solosu da vardır elektro solosunun 1 1,5 dakka öncesinde. ama n.e.m. solosu diyince elektro solosu ağır basar baya. o gelir akla genelde.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...