Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baptista Fenerbahçede..

Stifler

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
said:
Babam yönetimdeki bir arkadaşından duymuş.
Julio Baptista Fenerbahçedeymiş..
Inanamadım bende=) Teminat mektupları filan gönderilmiş =)

Gerçekten flaş transfer helal olsun yönetime.
gelsin çıplak giderim istanbula görmeye

baptista spam yapıp silmiştir o mektupları ^.^
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam salladıklarını nerden biliyorsun belki de alma girişmiinde bulundular anlaştılar ama arsenal teklif yapınca direk orda kaldı adam belki de bir ihtimal de bu.

Ama bugun nocom adlı şahıs bana gelip bu lafları ediyorsa önce kendisine bakmamı öneririm

"Nesta demirörenin sözüne bakıyor şuan istediği an gelir"

bu cümle nocoma ait. Ulan nesta geldide demirören mi evet demiyor.

böyle bir adam gelip bana bunları diyorsa ne diyeyim. bıraksın artık burdaki kişileri kışkırtmayı. bir mesajı yok ki içinde provoke olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masticore
üye § 09 Mayıs 2007, Çarşamba - 12:20 [ güncelle ] [ özel msj ]

Baqtista 24 yaşında AYGIR gibi bir futbolcu Ben onu Adriano'ya benzetiyorum onun bir iki kademe altı oynuyor. Fenerbahçe'ye gelsin Çükümü kesip SS'ini Paticik'e koymassam :D

Demişim .
boru degil bu Baqtista . Ayrıca son anda anlaştı davası nereden cıktı. Transfer Fenerbahçeye hayırlı olsun demissin ?
Aynı şeyi Adriano içinde söylüyorum . Baqtista cıktı sırada Adriano sallamasyonuna geldi . Carew i alırsınız ona birşey diyemem

[ Mesaj 28 Haziran 2007, Perşembe - 21:49 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

masticore ben yönetimden duyduğumu söyledim ve yönetimdeki adam sıkmaz tabiki böyle birşeyi ayrıca antudada birçok kişi bu transferi onaylıyordu aldıkları duyumlar bakımından birtek ben duymadım yani böyle birşey.

o bu önemli değil benim kızdığım şu nocom gibi bi adamın burda gelip yalancı muamelesi yapması. sen kimsin nocom?

çıktığın yere gir birdaha bence yeni çıkmışsın gerçi.

[ Mesaj 28 Haziran 2007, Perşembe - 22:00 tarihinde, Stifler tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...