Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DoUWantIt

Rhoube

Öne çıkan mesajlar

Beyler douwantit ten bir şeyler almak istiyorum; Mp3 player ve digital fotoğraf makinası? Daha önce bu siteden alış veriş yapan oldu mu? Güvenebilirimiyim? 2 ürün söyleyeceğim gümrükte sorun çıkma olasılığı varmıdır? En önemli soru adamlar belirli şubelere teslimat yapıyorlar burda ek ödeme diye tutturmazlar değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

tüm ödeyececeğin sitede hesaplanan para bide eline ulaşınca ufacık bir kargo bedeli,başka isteyemezler. hiç sorun çıkmassa siparişin 6-7 günde "(hızlı teslimi seçersen)" ile geliyor. bazı kredi kartları ile sorun olabiliyor fakat.

birde 1 den çok şey alırsan farklı tarihlerde asıl aldığın yerden (mesela amazon) çıktığı için 2'si farklı zamanlarda eline ulaşabilir, zaten douwantit bu konuda yapabileceğimiz birşey yok diyor açıkça, ama mail atıp söylersen aynı zamanda gelsin bekletin vs diye sorun olmayacaktır.[hline][i]Wow - Swg - Begin -
-bab naber?
-nolsun işte uğraşıoz, yok dünyayı kurtar, yok 10000 yıldır gizli kalmış bi ırkı yok et, yok altın çıkar.. günlük işler işte :)
-hıı...!
Sosyal ağlarda paylaş

ehue lol özel msg attım sana kazara :P

bende olmadı gümrük sorunu .

yani ben bi tek swg aldım zaten, aynı paketi yurtiçi kargo ile yollasalar bana 4-5 milyon olucakken kargo bunda sadece 2 milyon ödedim,izmirdeki şubeden yollandı bana.

bu arada benim bahsettiğim kargo ücretini sadece tr ye gelince kargoyla alırsan paketini ödeyeceksin, elden alırsan zaten kredi kartı ile alırken ödediğin için bişi istemeyeceklerdir.

[Bu mesaj Norak tarafından 28 September 2003 21:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tek ürün alsam çekinmeden alırdım da tek ürün almıyorum ondan çekiniyorum zaten. İki ürünün maliyeti 483$ ki eğer gümrük kıllık çıkarırsa işimiz iş demektir bu fiyat 600 e çıkar. O zaman benim cep te de öküz bi deilk oluşur. Hiç bir kaç ürün alan yok mu? Riske girmek istemiyorum valla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bence alma ben 2tane swg siparişi verdim 1tane geldi 2tane parası aldılar adamlara çekmediğim mail kalmadı en azından 15tane mailk çektim cevap bile vermediler benimde 100milyonum uçtu.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Yasal bir yaptırım var tabiki istediğim türlüde ispatlarım ama saolsun Türkiyede bu tarz bir dava açtığımda alacağımdan nerdeyse çok harcıyacam.Adamların benden çektikleri fatura kredi kartının çıktısı herşey var.Ama işe yaramıyor heh[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...