Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tırnak Batması Ama cok ilginç!!!

Sorj

Öne çıkan mesajlar

said:
Estel_Anorien, 28 September 2003 15:48 tarihinde demiş ki:
aman ne ilginç bir tırnak batmasıymış bu böyle

hrr.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sanırım Okumadan cevap verdin yazdığım yazıya
iyi oku 3 tane tırnak batması ne demek... haa sana ilginç gelmiyorsa bilemicem[hline]Water'n Roll - Food'n Roll - Wood'n Roll anlamadınız dimi? eheh anlamazsınız tabi ROCK'N ROLL dinleseydiniz anlardınız
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 28 September 2003 17:54 tarihinde demiş ki:
Doktora moktora gerek yok.. Gİt manikürcü pedikürcüye, her hafta deşsinler tırnağını sorna tırnak şekle giriyor o tarafa doğru uzamıyor.. Bende çok çektim ve hala da çekiyorum ama yavaş yavaş geçiyor..[hline]"...Geriye kalan her şey gitmişti: İdealleri, umutları, hayalleri. Sövalyelik çöküyordu. Kurallar kusurluydu. Yaşamındaki her şey manasızdı.Ve tutunabildiği tek o kaldığı için Düstur'a göre ölecekti..."

Çok cahilce. Doktora gerek yok manikürcüye git nedemek ya! Paticikte hala bukadar cahil insanlar varmı yahu? Neden cahilce olduğunu sen anlamazsın şimdi çünkü kafan öyle çalışıyor ama anlayan anlar.[hline]Aha oldu hayırlı uğurlu olsun...[ hline ]Water'n Roll - Food'n Roll - Wood'n Roll anlamadınız dimi? eheh anlamazsınız tabi ROCK'N ROLL dinleseydiniz anlardınız
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

Ayakkabının büyüklüğü çok önemli kendimden biliyorum. Biraz daha büyük olsun kendi giydiğinden.
Tabi doktora gitmek en mantıklısı[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan

[Bu mesaj Forseti tarafından 28 September 2003 21:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...