Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni gladiator setler hazırlanıyor!!!!

porsuk

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar haklı olduğunuz konular var fakat çok tutarsız konuşuyosunuz
wow un şuanda amacına hizmet etmediğini düşünen arkadaşlarımız var
tbc de herşey çok çabuk gelişti t4 ve t5 hatta t6 neredeyse aynı anda piyasaya çıktı
bu yüzden insanlar bu konuda bi umutsuzluğa kapıldı t6 çıkartmak blizzin kurtuluşu olacak
çünkü questlerden ve random droplardan gelen mavi itemler bile t5 den daha iyi
çok büyük bi dengesizlik vardı
ama bu boyle gitmiyecek umuyorumki blizz farkında bu set toplama kaosunun
sürekli set toplama olayına karşı gelen arkadalar ara verin bence
tbc çıkmadan once oyuna ara verdim 4 ay oynamadım iyikide oynamamışım
Sosyal ağlarda paylaş

tututarsizli kdegil klasik turk ustunluk kompleksi

her seti topliycam herkesi kesicem serverin gral i ben olucam icgudusu

set dediginiz sey hava atmak icin veya pvp de adam dogramak icin degil raidlerde ilerliyebilmek icindir

eski sistemden baslarsak ilk MC ile t1 alinir ZG ve AQ20 den takviye yapilip ogrendiginiz seylerle BWL ye kapak atilir BWL bitirip guild u donatinca dooogru aq40 a ordan naxx a

TBC de once 5 kisilikler itina ile bitirilir sonra cikan itemlarla karazhan a veya heroiclere dalinir
ordan gruul ve magh a gidilir sonra CFR ye ordan TK ya sonra hyjal a sonra black temple a gidilir

setler bu surec icinde tum guildde update edilir uzun donemde alinan bisey oldugu icin bu ilerleme blizz yeni content hazirlar ve surer aksi halte atiyorum oyuncular MC yi bitirirse ve yapacak abska bisey yoksa son setleri ile oyunu birakirlar yeni eklenen bu raidler level cap e ulasan oyuncuyu oyunda tutmaktan baska birsey degildir cunki oyundaki en iyi itemlari kapsaniz max 1 haftada bayar birakirsiniz

embesil blizz bunu unuttu ve pve ile pvp arasini cok acmamak icin raidlerden dusen itemlari 5 kisiliklere denk tuttu ama zorluklarina dokunmadi bu yuzden millet deli gibi kasip anlamsiz yerlerde takildi kaldi consumable abandilar dibine kadar buna ragmen dunyanin en iyi guildleri TK yi yeni bitiriyorlar bu kadar zamanda

blizz ne kadar duzeltir bilemiyorum ama set alicam diye oynanmaz bu oyun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...