Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müzik Dosyalarım Karıştı Çok Fena Help!

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

ya efsane garip bişi aldu bazı mp3lerim daha önceden normaldi mesela slayer-gemini falan normal bildiğiniz şarkı geçen gün falan bi açtım şarkı cranberries'e dönüşmüş sonra o da yarıda kesilio şebnem kıl tüy oluo yane bi gemini açtım 100 çeşit şey çaldı onu çalıyor gösterip..
mesela şuanda sepultura çalıo gözüküo ama dreadful shadows çalıo demin de overkill de beatles falan çaldı nasıl düzelcek bunlar :D harbi çok kötü + maximum komik oldu korkuyorum şarkıları açmaktan içinde garip bişi çıkcak gene die :)[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

eywallah da ben bunların çoğunu audio audio albüm albüm cdye çekcektim şimdi hepsini deneye deneye uraşmam lazım slayer die cranberries atarsam cdye aalarım walla soora[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

ben cdlerimi de çizilir giderler kaybolurlar die pcye atmıştım 350 albüm[benim cdciqlerimin kopyaları]
ve 1700 tane mp3(albüm olmayı beklerken karmakarışık olan şarkıcıqlarım :)[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...