Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Passage, multigaming klanı oluyor.

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

ut oynayan pek yok Trda denmişte biraz ezbere konuşulmuş..
ha oynayan yüzlerce binlerce bir kalabalık söz konusu değil,ama senelerdir yabancı yada türk serverlarda ut oynayan 50 civarı adam var ki geneli birbirini tanır,msnden haberleşip girerler oyuna..

ha yinede oyun Türkiye standartlarının üzerinde,şimdi 2007 si çıkıcak mesela,gayet uçuk bir sistem isticek,kaç kişi karşılayabilicek ki bu sistemi?
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos açıkçası dediklerin bana çok önyargılı geldi. CS ne kadar komplikeyse saydığın oyunlar üç aşağı beş yukarı o kadar komplike, dota yani Warcraft ise hepsinden daha komplike bir oyun. Ancak kompleksliğin turnuva materyali olmayla veya gelen ilginin ciddi oyun ortamı potansiyeline ulaşmamasıyla bir alakası yok. İster oyuncunun oyunu becerememesinden, isterse başka nedenlerden olsun sonuç insanın oyunu sevmemesidir ve insan sevmiyorsa oynamaz. Millet olarak sevmiyoruz/ilgilenmiyoruz(genellemedir yoksa şahsen oradaki oyunların çoğunu beğenirim). İster aptal damgası vurun isterse satılan orjinal oyun sayısını, net kafe ortamını, ortalama Türk oyun zevkini değerlendirin size kalmış. Kafede gördüğünüz insanının bütün gün oynadığı oyunun ne olduğunu bilmemesi veya direk hödüğün teki olması veyahut sizin o oyunu sırf sevmediğiniz için komplike bulmamanız o oyunu tü kaka yapmaz.

Painkiller'ın turnuvalık olması, ki bu oyunda 5 adet silah vardır ve singleplayerı zergden ibarettir, oyun çıktığında turnuvalık başka oyun bulunmamasından ve iyi reklamının yapılmış olması gibi nedenlerden. Tabii ki burada reklamı olmadı. Sonunda ne oldu? Quake geri geldi, Painkiller bitti. Ben olayı böyle algıladım ama aslında en iyisi oynayanlara, sevenlerine sormak belki onların başka bir açıklaması vardır. (Sanmıyorum :P)

Konu Dark Passage'dan aldı başını gitti, ben de raydan çıkarılmasına katkıda bulundum. Üzgünüm, şartlar zorladı. :D
Sosyal ağlarda paylaş

millet ekmek derdinde :) eger şanımı alayım progamer olayım istiyorsanız türkiyede her alanda oldugu gibi bundada olay aslanın azında cok fazla azim etmeniz gerekiyor..10-20 tane olsun gene olsun , bir süre sonra türkiyede maç yapıp oyun oynayıp kendinizi geliştiremiyorsanız otomatikman dışarıya bakmanız dışardaki rakiplerinize kafa tutmanız gerekiyor.
aa evet bizde internet cok boktan adamlarla nasıl fps yapacaksın dimi :)
Sosyal ağlarda paylaş

arcane, abi ben bunları oynayamazlar demedim sadece sabır yok yani hemen bir şeyleri başarmak istiyolar, sonra sıkılıp gidiyorlar, halbuki biraz daha oynasalar belki bağımlısı olacaklar ama haklısın dotada wow da kendilerine göre komplike oyunlar ama onlardan sanırım hemen sıkılmadıkları için sıkılmadan oynayabilecek seviyeye gelebiliyor insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...