Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Meraba

ghost_boo

Öne çıkan mesajlar

Nefesin Donması. Nefesin donması diyorum çünkü beynin donması ya da düşüncelerin körelmesi bana bir şey ifade etmemeye başladı artık. Artık sıra nefeste. Nefesin donması. Nefesim donuyor çünkü sana bakıyorum. Sana bakmak garip bir his bilmezsin belki ama. Gözlerimi ve kalbimi bir an kitleyen bir olay gibi düşünebilirsin. Kalp derken , fazla hızlı atıyor değil mi? Anlatayım..

İlk tanıştığımız günü hatırlarsın, sahilde buluşacaktık kalabalık ile. Buluşma mekanına gelmem zaman almıştı biraz ancak varmıştım. Kalabalık mutlu mesut rüzgarın altında bekliyordu beni. Geç kalmak böyle bir şey. Tanıştığımızda gelip elimi sıktın herkes gibi. Ama elimle beraber başka şeyler de gitti sanırım bedenimden. Düşüncelerim , hislerim ... bir an kalmışımdır öylece. Belki de tıkanıp kalmam kimse için bir anlam ifade etmese de donmuştum gerçekten.. Sonra zamanla konuşmaya başlamıştık gerçekten. Artık gözlerim ve kalbim değil düşüncelerim de kitlenmeye başlamıştı.Rüzgarın ruhunda yarattığı etki. Aman tanrım ne kadar özeldin...

Günler geçti belki çok az zaman geçmişti ancak düşüncelerim dağılmıyordu kalbim gözlerim dağılmıyordu hala gözlerimin önünde bana bakıyordun ah bu duyguyu bir gösterebilseler sana kimbilir nasıl olurdun. Rüzgar ve sahil , bana bakan gözler ah tanrım bu hisleri hissedebilsen kim bilir nasıl olurdun...

Nefesin donması diyorum çünkü konuşamıyorum nefes alamıyorum nefesin donması diyorum artık son safhaya gelmiş ben donmuş kalmışım karşında hala o anı yaşıyorum .Zaman durmuş gözümün önünde hala bakıyorsun bana ah ya ah sen hissetsen bunu kim bilir napardın ve duruyorum öylece hala tek bir şey diyemedim zaman sonsuz günler geçti yıllar geçti hala karşımdasın ah bu hissi sana tattırabilsem kim bilir napardın.. Ve birden çözülüyorum işte.. Ağzımdan tek kelime çıkabiliyor..

meraba..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...